Нацгвардійці тримають міцно оборону у Серебрянському лісі

ВІЙНА
24.05.2023, 20:50
Нацгвардійці тримають міцно оборону у Серебрянському лісі

Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.

Про це безпосередньо зі Східного фронту повідомляють воїни Першої Президентської бригади Національної гвардії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на тепер ситуація на Луганському напрямку найбільш напружена у Серебрянському лісництві та власне самій Білогорівці, де не стихають бої.

«Починаючи з червня минулого року селище знаходиться під нашим повним контролем. Оборону Білогорівки від листопада здійснюють гвардійці бригади "Буревій". Захисники називають її форпостом Луганщини, оскільки її контроль дозволяє розосередити велику чисельність росіян на декількох напрямках на Сході. Це селище сьогодні майже стерте вщент.

Оборонні дії тут даються нашим військовим напрочуд важко, адже, майже всі високі будівлі, які можна використовувати для спостереження та ведення вогню – зруйновані. Нашим гвардійцям вдається тримати фортецю Луганщини, а ворог, який наступає, – або зазнає шалених втрат, або потрапляє у полон», – відзвітували у пресслужбі Першої Президентської бригади НГУ.

Водночас, як уже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", сапери-військовослужбовці Нацгвардії очищують Харківщину від російських мін і снарядів.

Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14