«Неуківцю» Іллі Киві вказали на його місце

30 липня, 13:53
«Неуківцю» Іллі Киві вказали на його місце
Фото: Google

Давні араби говорили: тільки той шукає досконалості, хто від природи мудрий; дурним же вистачить маєтку, марнославства і мішку з грішми.

Подібне твердження можна з легкістю застосувати до політика-українофоба з лав "Опозиційної платформи — За життя" Іллі Киви, котрий знову опинився у центрі уваги громадськості.

Однопартієць Віктора Медведчука, який заробляє на жомовій ямі та палить автівки своїм недругам, збурив соціальні мережі; на цей раз через "русскій язик" як власну "рідну мову".

Користувачі Facebook не оцінили такий "вияв патріотизму" Киви, швидко вказавши на його місце у цьому світі та закликавши негайно виїхати до московського залісся.

Читайте також:

Подаємо найбільш характерні дописи без виправлень мовою ориґіналу:

«Про родную речь. Ликбез специально для Ильи Кивы. Илья Владимирович — язык это душа культуры, наша идентичность, это мы сами, это наша сущность. Поэтому для каждого человека так важно знать свой собственный язык. Но, никогда русский язык не был Вашим родным. Суржик, лагерная феня, местечковый жаргон жителей черты оседлости, обесцененные огрызки псевдоречи и упрощенная знаковая система общения  еще не есть русский язык. Я знаю язык Пушкина и Тютчева, Достоевского и Брюсова, Цветаевой и Шолохова… Поэтому и предложил Вам совместно написать диктант. Или, хотя бы, изложение», — висловився відомий львівський філософ Сергій Чаплигін.

«Хіба мене має хвилювати у кого, яка рідна мова? В Україні єдина УКРАЇНСЬКА! А у побуті говоріть собі на якій хочете і вмієте. Хіба англічанина чи італійця хвилює якою мовою говорить Ківа», — зауважила Вангелія Бартошук.

«И что??? Госслужащий какой страны Вы есть? Имейте уважение к народу которому вы служите. Жил бы в Германии, таких бы заяв не делал... Почему в Украине так можно?», — написала користувачка Неоніла Стельмашук.

Натомість сам же українофоб із ОПЗЖ марно намагався захищати свою власну, як він вважає, позицію.

Кива грозив опонентам штампованими пропаґандистськими гаслами, на кшталт: «Мы вас всех повесим, бандеровцы!», «Русские в Украине себя ещё покажут, дайте нам время» і тому подібне.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що "найвідоміший український вчений" Ілля Кива також нині дуже шкодує, що Віктор Янукович не розігнав Майдан у центрі Києва взимку 2013-2014 років.

«Неуківцю» Іллі Киві вказали на його місце_1
вибір редакції
Читайте також:
Банда мамаюків намагається зачистити медіапростір ?
22 вересня, 10:10
Від серйозного конфлікту з навколишньою дійсністю нас рятує несподівана опінія. Ділимося...
21 вересня, 13:06
Коли дилетант береться стріляти, у кращому випадку він прострелить собі ногу, у гіршому – око сусідові.
18 вересня, 18:56
Побажали невичерпної енергії у спільній творчості
18 вересня, 11:05
Очільники київської поліції за будь-яку ціну намагаються угодити збоченцям.
17 вересня, 16:16
Попри наявність антикоронавірусного щеплення кремлівський "залізний щур" максимально обмежив коло свого особистого спілкування.
16 вересня, 10:24