Підприємливі малороси роблять ґешефт на крові співгромадян

ПОЛІТИКА
08 березня, 21:29
Підприємливі малороси роблять ґешефт на крові співгромадян
Фото: Останній Бастіон

Корисливий мотив у бізнесу має бути, але є дуже чітка межа, накреслена кров'ю тисяч полеглих від рук російських окупантів українців.

Таку думку висловив громадсько-політичний діяч, лідер руху "Демократична Сокира" і військовослужбовець Збройних Сил Юрій Гудименко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Учасник бойових дій на Київщині та Харківщині стверджує, що деякі українці відверто не розуміють, як власними діями, перш за все у торгівлі, паплюжать пам'ять невинно убитих цивільних і полеглих смертю хоробрих військових.

«Звертаюся до співгромадян, будь ласка, припиніть цю х*йню. Редиска "Азовсталь", горілка "Бахмут", морозиво "Окоп під Ізюмом", коктейль "Розстріл у Бучі"... Просто припиніть. Це неправильно. Ви це робите не з почуття патріотизму. Ви це робите з бажання збільшити продажі. У вас корисливий мотив. Корисливий мотив у бізнесу бути зобов‘язаний, і тут питань нема. Але є дуже чітка межа. Там, де ваша заслуга і ваш вчинок – ОК. Де не ваш – не ОК. Усе просто.

Прибуток або частина прибутку на підтримку ЗСУ? Супер. Це ваше рішення, це ваш прибуток і ваш вчинок. Пишіть про це величезними літерами, подавайте приклад іншим, все чудово. Назва з місця, яке прямо асоціюється з боєм чи трагедією – ідіть нах*й. Це не був ваш бій, це не була ваша трагедія. Ви тут ні до чого, ви просто хайпуєте на чужій крові», – прокоментував кричущу ситуацію Юрій Гудименко.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що у демократичній європейській країні, яка стримує дикунську азійську навалу, деякі громадяни потребують примусового психіатричного лікування.

Читайте також:
Політика
У час, коли високоморальні люди є найбіднішими людьми, – жодного поступу суспільства бути не може. Особливо це стосується України.
22 травня, 21:10
Політика
Справжнє національне відродження неможливе у рамках чужого культурного й історичного дискурсу. Україна починається з українця!
09 травня, 20:57
Світ
На сході Туманного Альбіону виявлено тушу 30-тонного плавникового ссавця, якого днями штормом викинуло на берег.
05 травня, 20:37
Війна
Кажуть, що коти одночасно живуть у двох світах. Напевно ми з побратимами, як ті коти...
26 квітня, 19:34
Політика
Спекулювати на темі "непотрібної війни" здатні тільки відверті сепаратисти, колаборанти, або невігласи, яким байдужа доля України...
24 квітня, 19:35
Політика
Міністерство оборони України публічно виступило проти легалізації сумнозвісних одностатевих партнерств, лобійованих соросятами.
21 квітня, 17:28