Полтавські колаборанти толерують совєцького ката Ватутіна

ПОЛТАВА
28.03.2023, 22:02
Полтавські колаборанти толерують совєцького ката Ватутіна
Фото: Останній Бастіон

Добігає кінця голосування за нові назви для вулиць нашого міста, з яких нарешті мають щезнути імена і прізвища окупантів із Московії.

Перш за все совєцьких генералів Алєксєя Зигіна та Ніколая Ватутіна, котрі наче вірус в'їлися у голови недалеких земляків, байдужих до справжньої історії Полтавщини, а також колаборантів у владі.

Ба більше: полтавці загалом не знають або знають слабо про події 80-річної давнини, – передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на платформу електронної демократії "DEM.Консультації з громадськістю".

Гляньмо хоча б на поточні попередні результати цифрового волевиявлення містян, де чітко простежується вподобання селюків зацементувати провінційність обласного центру.

Альтернативного третього варіанту, яким би нівелювався чинник спогаду про червоного генерала комісія з перейменування топонімів принципова не додала, посилаючися нібито на відновлення історичної справедливості.

Трохи краща ситуація з вулицею Зигіна, де 353 голоси (48,8%) віддано за полеглого торік у боях проти російських агресорів капітана Служби безпеки України Володимира Кісельова, який врятував більше сотні життів починаючи з 2014 року, ще 138 (19,1%) – за безіменних Захисників Маріуполя вулиця, 117 (16,2%) – за Гетьмана Павла Скоропадського і 111 (15,3%) – за безіменних Азовців.

І ось підходимо до перейменування вулиці Ватутіна, де майже небезпечно порівну розділилися голоси полтавців за вулицю Української Повстанської Армії – 261 (33,9%) і вулицю Журналістів вулиця – 260 (33,8%), решта ж підтримує або вулицю Івана Павловського – 214 (27,8%), або вулицю Миколи Плав'юка – 23 (3%).

Як бачимо, мінімальний розрив між наданням вулиці Ватутіна імені УПА та безіменних, а отже, можливо, навіть російських чи, не дай Боже, совєцьких Журналістів відбувається за посередництва "крадіжки" голосів на користь маловідомого широкому загалові організатора музей Полтавської битви Івана Павловського, лобістами якого виступають самі ж члени комісії, як от Леонід Булава та Олег Пустовгар.

Показово, але той таки пан Булава навідріз відмовився коментувати ситуацію нашому кореспондентові, паралельно звинувативши інформаційну агенцію "Останній Бастіон" в ангажованості.

Тому у разі, якщо замість вулиці Ватутіна на мапі нашої громади з'явиться не вулиця УПА, а абстрактних Журналістів, депутати міської ради чинного скликання навіть можуть спробувати зберегти пам'ятник кривавому генералові, бо він також причетний до їхньої діяльності як знаний більшовицький пропагандист-агітатор.

Насамкінець додамо, що не маса, згрупована зацікавленими популістами ситуативна більшість (тобто, керований примітивний плебс, який не знає історії та послуговується надбанням чужої культури – прим. ред.) має вирішувати подібні доленосні питання, а виключно високоякісні фахівці, котрі довели своєю діяльністю відданість Україні та її національним Героям.

Інакше у залишку матимемо "перемогу" або одного абстрактного нікчемного варіанту, або іншого, підкріпленого виключно завдяки використаному адміністративному ресурсу, лобістів і проплати рекламних дописів у соціальних мережах, але аж ніяк не вшанування пам'яті наших предків.

Не можна постійно виконувати забаганки заїжджих "господ", які донедавна славили КПСС, а нині забарвилися у червоно-чорне й голосно волають «Слава Україні!», однак по суті, що Герої УПА, що полеглі смертю хоробрих воїни ДУК ПС, як от Тарас "Хаммер" Бобанич і Дмитро Да Вінчі" Коцюбайло, – їм наче кістка у горлі, аби добре платили.

Між тим "Останній Бастіон" вважає за потрібне нагадати своїм читачам, що все, чим запам'яталися жителям Полтавщини сталінські шуліки Ватутін і Зигін, – залили наш край кров'ю мільйонів українців.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Полтава
Після повторної окупації України у 1943-1944 роках, совєти відновили терор і репресії. Першими на ешафот відправили бранців в одностроях.
16 січня, 08:20
Історія
Цими днями 32 роки тому припинив своє існування Совєцький Союз. Химерно соціально-політичний проєкт більшовиків зазнав краху.
27.12.2023, 14:27
Політика
Його встановили за особистим наказом Сталіна й вирішили прибрати зі столиці після Революції Гідності.
09.12.2023, 11:25
Полтава
Валійського репортера, який першим розповів світові про Голодомор, увічнили у топоніміці Полтавщини. Рихарду Зорґе вказали на смітник.
09.10.2023, 20:04
Блоги
Ура-патріотизм на тлі війни – ніщо інше, як профанація пам'яті та відвертий плювок у полеглих Героїв. Досить займатися популізмом на крові!
17.09.2023, 18:45
Політика
На тлі стихійних протестів в Улан-Баторі монґольська влада вирішила "зіграти у патріотизм", розпочавши перехід на традиційну писемність.
07.12.2022, 06:34