Придатні майже всі: нардеп повідомив результати повторних ВЛК

ВІЙНА
30 травня, 15:50
Придатні майже всі: нардеп повідомив результати повторних ВЛК

Половина тих, хто повторно пройшов ВЛК, визнана придатною без застережень, друга половина придатна для служби в тилових частинах.

В Україні серед обмежено придатних до військової служби громадян, які повторно проходять військово-лікарську комісію (ВЛК), 99% визнаються придатними.

Про це повідомив член комітету Верховної ради України з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський на брифінгу.

Зазначається, що після проходження повторного медогляду практично всі, 99%, визнаються придатними до військової служби.

Половина тих, хто повторно пройшов ВЛК, визнана придатною без застережень, друга половина придатна для служби в тилових частинах.

«На даний момент 50% тих, хто пройшов повторно ВЛК, визнані придатними до військової служби без будь-яких застережень, а десь біля половини придатні до військової служби з певними застереженнями, тобто в тилових частинах забезпечення», – розповів нардеп.

Водночас зазначається, що скарг щодо можливих порушень з боку ВЛК дуже мало.

 

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
вчора, 09:35
Політика
З 1 січня в Україні стартує програма профілактичних медоглядів — національний чекап — для людей віком від 40 років.
01 жовтня, 19:56
Політика
Чому її критикують?
26 вересня, 09:56
Полтава
Будинок-пастка: як статус «пам’ятки» обернувся штрафами та блокуванням рахунків для військового.
24 вересня, 19:28
Життя
Як звільнитися від зайвого: головні думки-вороги.
19 вересня, 06:32