Прігожина на царство, або кого коронують після Путіна

ПОЛІТИКА
05.11.2022, 07:00
Прігожина на царство, або кого коронують після Путіна
Фото: Google

Кримінальника з кремлівської кухні зроблять новим, але тимчасовим російським лідером, доки олігархи не домовляться з колективним Заходом.

Таку думку на своєму публічному Telegram-каналі виклав опозиційний татарський журналіст і громадський діяч із Казані Руслан Айсін, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконує, що спеціальні служби РФ роблять з Євгєнія Пригожина подобу Алєксандра Кєрєнского, який по смерті Владіміра Путіна очолить на перехідний період московію.

За словами знайомого внутрішньокремлівським порядком Айсіна, путінський кухар і засновник приватної військової компанії "Вагнер" доведе все до повного та природного колапсу.

«Як мені нашіптують люди з владних кулуарів влади, Прігожин може зійти у владу замість Путіна. На кшталт такого собі кримінального диктатора, урки-ґауляйтера. Він остаточно зруйнує державний status quo на росії. Зрозуміло, що за цих умов Путін не передасть нікому владу добровільно, тобто у рамках "легітимного транзиту". Гарантій ніхто йому вже не дасть, він загнаний у безвихідь щур. Система, що зазнала хаотизації, може виштовхнути вгору найбільш "відморожених", химерних діячів. Прігожин один із них. Він має власну армію, а ще у нього carte blanche на будь-які дії. Всі зони у його розпорядженні.

Так звану "сидячу росію", у разі, якщо вона вислизне з казематів, – ніхто не зможе стримати. Почнеться місиво. Холодне літо 1953-го здасться наївною грою, порівняно з тим, що може спровокувати Прігожин, граючи у Лаврєнтія Бєрію, який хотів покластися на ГУЛАГ, що вивільнився, у боротьбі за владу. Зрештою він програв. Вирішальну роль зіграла армія і маршал Гєоргій Жуков. Вони блокували силовий ресурс Лаврєнтія Палича.

А хто зможе блокувати Прігожина? Армія дезорганізована і розбита. Сєргєй Шойгу зі своїми – втоптані у багно і не мають авторитету. А Прігожин має все: натиск, зброю, гроші, ресурс озлобленості зеків і найманців, яких легко нацькувати на еліту, сказавши, що вони продали батьківщину та розікрали її. Зрештою, домінуватиме той, хто більш цілеспрямований, жорстокий, озброєний, спаяний та відчайдушний. Коронують лідера "вагнерівців" на царство, ось побачите», – висновує Руслан Айсін.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російський Генеральний штаб спіймав облизня, управління війною перебирають зек Євгєній Прігожин і манкурт Рамзан "Дон-Дон" Кафіров.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Наше покоління залужило на появу якісно нової України. Дійсно заслужило – кров'ю, потом і власними життями, втраченими у борні за волю.
27 січня, 15:58
Політика
Саме зараз час Києву висунути ультиматум Москві. У разі, якщо РФ не поверне тимчасово окуповані землі, Україна продемонструє всю рішучість.
23 січня, 16:09
Політика
Парадигма будь-якої імперії формується завдяки прагненню об'єднання необмеженої кількості народів і земель силою універсальної влади.
21 січня, 20:00
Війна
Для деокупації півострова Силам оборони України слід спершу вийти на адміністративну межу з ним. Сухопутний коридор теж потребує ліквідації.
21 січня, 16:48
Політика
Майже рік триває широкомасштабна російська агресія, яка докорінно трансформувала тих, хто волів домовлятися з Кремлем: ЄС, НАТО і США.
20 січня, 07:48
Політика
Європейський парламент проголосував 19 січня 2023 року за початок роботи зі створення трибуналу для ініціаторів агресії проти України.
19 січня, 20:03