Втрата Лисичанська: Сили оборони України зберегли особовий склад і техніку

ВІЙНА
04 липня, 07:54
Втрата Лисичанська: Сили оборони України зберегли особовий склад і техніку

Українцям, які перебувають далеко від фронту і не посвячені у плани командування, ліпше не сіяти зраду щодо виходу нашої армії з Луганщини.

Таку думку на своїй публічній сторінці у Twitter виклала депутат Київської міської ради, волонтерка і парамедик Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Аліна Михайлова.

Перебуваючи безпосередньо у зоні проведення бойових дій на Сході, вона стверджує, що поки наші захисники чекають на західну допомогу, московитські окупанти не шкодують ніякої зброї.

«Мені особливо сумно, неприємно і навіть трошки боляче читати оцю діч в Інтернеті про "здали Сєвєр, Лисичанськ". Ті, хто це пишуть, і уявити близько собі не можуть, що відбувалось у цих населених пунктах і як за них боролися ЗСУ та добровольці. Чому так вийшло? – Бо у ворога є перевага в озброєнні. Це не є секретом ні для кого. У наші позиції летить усе, що тільки може і закінчуватися воно не збирається», – прокоментувала ситуацію на фронті Аліна Михайлова.

Водночас медик-доброволець ДУК ПС закликала українців перестати слухати арестовичів, які з блакитних екранів створили ілюзію скорого завершення війни через нібито слабкість російського окупаційно-терористичного континенту.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що міністр закордонних справ Фінляндії допустив розширення бойових дій за межі України, тобто безпосередньо на терені Європейського союзу.

Втрата Лисичанська: Сили оборони України зберегли особовий склад і техніку_1
Автор : Аліна Михайлова
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Зранені й утомлені, але не скорені – ось, як можна схарактеризувати бойовий підрозділ добровольців найсхіднішого українського регіону.
21 липня, 07:01
Війна
Відхід Сил оборони України від Лисичанська дозволяє ворожим військам вийти на відстань витягнутої руки до Бахмута, а згодом і Слов'янська.
06 липня, 18:41
Опінії
2 години на сон — щастя для приблудного вояка. Особливо на нашому буремному Сході...
04 липня, 18:42
Війна
Тимчасовий обласний центр Луганщини як об'єкт виконав своє завдання, тож підрозділи Сил оборони України залишили Сіверськодонецьк.
26 червня, 19:09
Війна
Непідконтрольний російським окупантам тимчасовий обласний центр Луганщини зазнає руйнувань; нині бойові дії тривають за заводі "Азот".
22 червня, 07:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні загони щосили прагнуть захопити Донбас, але на заваді у них стоять незламна українська армія.
21 червня, 07:53