Російські «референдуми» – засіб ІПСО

ВІЙНА
26 вересня, 08:09
Російські «референдуми» – засіб ІПСО
Фото: Google

Доля України, як незалежної держави, та українців, як вільної нації, вирішується на полі бою, ніякі залякування Кремля не зупинять війну.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Військовослужбовець Збройних Сил і ветеран націоналістичного руху стверджує, кожен українець мусить не просто усвідомити, але й підготуватися до зустрічі з ворогом із відкритим забралом.

«Узагалі нас не повинно турбувати, які "референдуми" проводить противник на нашій окупованій території і які будуть результати цієї клоунади. Це – інформаційна складова тотальної війни двох цивілізацій, де переможець буде один, війни за виживання Української Нації та існування нашої Держави.

Нас не повинна турбувати їхня "мобілізація". Нам все одно, яке добриво поставляє рашка на нашу землю. Для нас важливим є повна мілітаризація всього населення. Вся Україна повинна перетворитися на Збройні Сили України під одним командуванням. Війни не уникне ніхто, то ж краще бути до неї готовим і змотивованим», – заявив Андрій Стемпіцький.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що хоч який великий ворог, українці переможуть, адже у разі поразки ворог здійснить тотальний геноцид.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Боротьба корінних народів за свободу проти російської неоколоніальної держави імперського типу стає дедалі агресивнішою.
01 грудня, 17:42
Опінії
Російського майбутнього не буде, в Україні і Європі так точно. Адже самим росіянам ніколи не було потрібне російське майбутнє.
30 листопада, 18:12
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15