Російські «референдуми» – засіб ІПСО

ВІЙНА
26.09.2022, 08:09
Російські «референдуми» – засіб ІПСО
Фото: Google

Доля України, як незалежної держави, та українців, як вільної нації, вирішується на полі бою, ніякі залякування Кремля не зупинять війну.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Військовослужбовець Збройних Сил і ветеран націоналістичного руху стверджує, кожен українець мусить не просто усвідомити, але й підготуватися до зустрічі з ворогом із відкритим забралом.

«Узагалі нас не повинно турбувати, які "референдуми" проводить противник на нашій окупованій території і які будуть результати цієї клоунади. Це – інформаційна складова тотальної війни двох цивілізацій, де переможець буде один, війни за виживання Української Нації та існування нашої Держави.

Нас не повинна турбувати їхня "мобілізація". Нам все одно, яке добриво поставляє рашка на нашу землю. Для нас важливим є повна мілітаризація всього населення. Вся Україна повинна перетворитися на Збройні Сили України під одним командуванням. Війни не уникне ніхто, то ж краще бути до неї готовим і змотивованим», – заявив Андрій Стемпіцький.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що хоч який великий ворог, українці переможуть, адже у разі поразки ворог здійснить тотальний геноцид.

Читайте також:
Війна
На конференції у Києві білоруські національні сили оголосили про спільну стратегію боротьби проти рашизму.
05 грудня, 18:55
Опінії
Окупанти мають намір знищити нас назавжди, і навіть мають свій план «пабєди» з прицілом на 2025-й рік.
05 грудня, 15:14
Історія
Як народ Ічкерії розгромив танкові частини російських окупантів.
27 листопада, 08:35
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 08:25
Війна
Попри те, що українське військо не досягло поставлених цілей у літньому контрнаступі, вдалося зберегти головне. Державність України вціліла.
05 листопада, 14:17