Російські «референдуми» – засіб ІПСО

ВІЙНА
26.09.2022, 08:09
Російські «референдуми» – засіб ІПСО
Фото: Google

Доля України, як незалежної держави, та українців, як вільної нації, вирішується на полі бою, ніякі залякування Кремля не зупинять війну.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Військовослужбовець Збройних Сил і ветеран націоналістичного руху стверджує, кожен українець мусить не просто усвідомити, але й підготуватися до зустрічі з ворогом із відкритим забралом.

«Узагалі нас не повинно турбувати, які "референдуми" проводить противник на нашій окупованій території і які будуть результати цієї клоунади. Це – інформаційна складова тотальної війни двох цивілізацій, де переможець буде один, війни за виживання Української Нації та існування нашої Держави.

Нас не повинна турбувати їхня "мобілізація". Нам все одно, яке добриво поставляє рашка на нашу землю. Для нас важливим є повна мілітаризація всього населення. Вся Україна повинна перетворитися на Збройні Сили України під одним командуванням. Війни не уникне ніхто, то ж краще бути до неї готовим і змотивованим», – заявив Андрій Стемпіцький.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що хоч який великий ворог, українці переможуть, адже у разі поразки ворог здійснить тотальний геноцид.

Читайте також:
Війна
Раніше вихідці із південноазійської країни торгували на ринку Барабашово. Після 24.II.2022 деякі із них узяли до рук зброю в армії України.
вчора, 08:28
Історія
Події у Будьонівську показали типове для «російського світу» ставлення влада-народ.
14 червня, 15:35
Війна
За минулі 2 роки серед українців склався доволі негативний образ фіно-угорських народів, яких уособлюють із москвинами. Правда ж інакша.
12 червня, 08:27
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
28 травня, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46