Росіяни виводять частину своїх військ з окупованого Маріуполя, – Петро Андрющенко

ВІЙНА
23 червня, 07:54
Росіяни виводять частину своїх військ з окупованого Маріуполя, – Петро Андрющенко
Фото: Telegram

Командування окупаційно-терористичних сил ресурсної федерації змінило тактику через неспроможність здолати всенародний спротив українців.

Основною ознакою вказаного явища, за словами радника Маріупольського міського голови Петра Андрющенка, є перекидання бойових підрозділів із Приазов'я на Запорізький напрямок.

Як вдалося з'ясувати, у Маріуполі росіяни демонтували встановлені ними ще у квітні стаціонарні блок-пости, залишивши виключно мобільні групи окупаційних патрулів.

«Така зміна пов'язана з виводом значної кількості військового залишку окупантів із міста на інші ділянки фронту. Банальна нестача ресурсу. Зокрема, другий день поспіль великі колони техніки залишають Маріуполь і весь Маріупольський район, рухаючися у бік Бердянська і Пологів. Настрої серед окупантів – військових – далекі від бравурних заяв пропаганди. Панує небажання продовження участі у війні, особливо серед мешканців Донеччини», – зауважив Петро Андрющенко.

Водночас радник Маріупольського міського голови уточнює, що серед особового складу окупаційного контингенту більшають розмови про бажання здатися в полон, оскільки панує страх загинути ні за що.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що московитські загарбники істотно нервують через можливий контрнаступ Збройних Сил України на Донецьк.

Читайте також:
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
вчора, 17:42
Опінії
Напередодні нашого контрнаступу у Луганській області ми дійсно бачили колони, котрі рухалися у бік Лисичанська-Сіверськодонецька.
06 червня, 18:10
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12
Війна
Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.
19 березня, 18:27
Війна
Станом на 18 лютого понад 70% Луганської області перебуває під повним або частковим контролем кремлівської терористичної орди.
18 березня, 20:54