Маріупольська бригада точково застосовує артилерію по скупченню окупантів

ВІЙНА
21 червня, 07:53
Маріупольська бригада точково застосовує артилерію по скупченню окупантів

Російські окупаційно-терористичні загони щосили прагнуть захопити Донбас, але на заваді у них стоять незламна українська армія.

Відповідний ролик із зони проведення бойових дій Сході виклали на офіційній Facebook-сторінці 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Станом на тепер зазначений підрозділ Сухопутних військ Збройних Сил України перебуває в умовах інтенсивної оборонної операції на визначених командуванням рубежах, стримуючи російських загарбників у Донецьких степах.

«Наші воїни-артилеристи щодня успішно знищують ворога. Мета очевидна – відновити територіальну цілісність України. Разом з іншими підрозділами ЗСУ, ми – вмотивовані, рішучі та повні сил для подальшої боротьби з російською навалою. Вперед до перемоги!», – йдеться у відеозвіті Маріупольської бригади.

При цьому уточнюється, що у вільні від бойових дій хвилини, вояки підрозділу постійно допомагають цивільним, не залишаючи у скрутному становищі людей у містах та селах, які потребують допомоги.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що наші захисники на фронті готові працювати зі зброєю нового покоління, аби у товарній кількості відряджати московитів на концерт до Іосіфа Кобзона.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Зранені й утомлені, але не скорені – ось, як можна схарактеризувати бойовий підрозділ добровольців найсхіднішого українського регіону.
21 липня, 07:01
Війна
Відхід Сил оборони України від Лисичанська дозволяє ворожим військам вийти на відстань витягнутої руки до Бахмута, а згодом і Слов'янська.
06 липня, 18:41
Опінії
2 години на сон — щастя для приблудного вояка. Особливо на нашому буремному Сході...
04 липня, 18:42
Війна
Українцям, які перебувають далеко від фронту і не посвячені у плани командування, ліпше не сіяти зраду щодо виходу нашої армії з Луганщини.
04 липня, 07:54
Війна
Тимчасовий обласний центр Луганщини як об'єкт виконав своє завдання, тож підрозділи Сил оборони України залишили Сіверськодонецьк.
26 червня, 19:09
Війна
Непідконтрольний російським окупантам тимчасовий обласний центр Луганщини зазнає руйнувань; нині бойові дії тривають за заводі "Азот".
22 червня, 07:56