Спокій і добробут лохторату ціною політичного суверенітету України

ПОЛІТИКА
21 травня, 20:33
Спокій і добробут лохторату ціною політичного суверенітету України
Фото: Facebook

Наскрізь інфантильне та схильне до інфантилізму українське суспільство потребує якісного лікування. Але спершу — покаяння за вибір влади.

Абсолютна більшість «громадян», які обирали комуніздів, Льоню Данілича, Вітю Пьодрича, Вову Ссанича, ОПеЗеЖо, прекрасно знали й розуміли щó вони обирають. А обирали вони:

  • на позір умовний власний спокій і добробут ціною політичного суверенітету власної країни;
  • продаж життя і здоров'я тих, хто цей суверенітет намагався відстоювати й гнівив тим самим «царя білого православного».

Їхні обранці дуже прозоро натякали, щó вони будуть робити після того, як їх оберуть: саджати, бити (ногами), виганяти (з роботи, з країни), десь у лісі прикопувати — «тіхо ісчєзать в лєсу» — і лупитися в ясна з москвою. Хоча для них це: «налажувати связі», впроваджувати «2-й гасударствєнний язик», ставати на коліна і домовлятися із бісами десь посередині.

А всі ці камлання про зубожіння, бардак, корупцію, казани, тарифний геноцид, голі-босі-криві-дула тощо — просто фігові листочки для банальної зради. У 2022 році вся ця хитромудра й хитрозроблена Зе-маса, організована й активована кремлядями, етнічними ОЗУ й міжнародними фінансами, таки спиляла гілку, на якій сиділа, і гепнулася в яму, яку рила іншим.

Чи варто співчувати цим людям з огляду на те, що їм було як мінімум пох... байдуже, що з вами станеться, якщо їхні обранці таки виконають свої обіцянки? Це кожен вирішує сам для себе відповідно до наявних у нього об'ємів душевних сил і енергії!

Чи варто продовжувати боротьбу за політичний суверенітет і національне відродження в оточенні такої кількості моральних потвор, калік і політичних ідіотів? Думаю, варто, бо іншого вибору у нас просто нема: do or die!

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
Україну занапастили шкідники, які отруюють мозок народу. Ім'я цих паразитів у владі (й не тільки) — справжній легіон посіпак Кремля!
вчора, 13:45
Війна
Перевага великих країн із тиранією перед маленькими з демократією у тому, що перші здатні до оперативної мобілізації, а другі до бюрократії.
24 травня, 13:41
Опінії
Можливо, українці зараз — це таке собі суспільство Пітер Пенів, які не хочуть дорослішати. Інакше кажучи, самовпевнена нація-напівфабрикат.
07 квітня, 09:37
Політика
Українці досі не навчилися керувати власними емоціями, а тим паче тримати себе у руках. Ворог це знає, використовуючи на свою користь.
09 лютого, 20:12
Світ
Поки сектанти-неоєванґелісти у США проповідують сіонізм, здоровий глузд бере гору. Цьому сприяють докази геноциду палестинців у Ґазі.
27.12.2023, 12:45
Політика
І поки критична кількість громадян не набуде повноти бачення проблем, ми будемо програвати битву за битвою. Така нині дійсність...
19.11.2023, 12:06