Стабпункт Бахмут: між життям і смертю

ВІЙНА
22 серпня, 18:14
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю
Фото: Bild

Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.

Про це з прифронтового шпиталю на околиці Бахмута повідомив  заступник головного редактора видання "Bild" пан Пауль Ронцгаймер, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наш німецький колега-журналіст відвідав одну з найгарячіших точок Донецької області, де вже 9 років не припиняються кровопролитні бої проти російських загарбників.

Ми в одному зі шпиталів Донбасу на Сході України, – коментує ситуацію Пауль Ронцгаймер. – Постійно чуємо ракети "Град" та артилерію вдалині. Стає зрозумілим, що відбудеться за цим.

Знову чекаємо на кілька тяжко поранених. Майже цілодобово до нас привозять когось із передової, – каже лікар Олексій. – Як бачите, наші операційні виглядають по-спартанськи, у деяких навіть розбиті вікна.

На загал представники окупаційно-терористичного контингенту РФ добре знають, що десь поблизу вщент знищеного ними Бахмута проходять лікування українські захисники, тож не припиняють обстрілювати все довкруж.

Перед дверима стабілізаційного пункту різко гальмує машина, усередині – шестеро поранених військовиків: дещо у тяжкому стані, один – у критичному.

Це – 41-річний Костянтин, воїн однієї зі штурмових бригад, який через біль ледве може говорити; його кладуть на операційний стіл, але вирок присутніх лікарів невтішний.

Медики роблять одну операцію за іншою, але внутрішню кровотечу зупинити не вдається. На жаль, Костянтин помирає просто на їхніх руках, – зазначив Пауль Ронцгаймер. – Такі криваві будні тут уже нікого не дивують.

Заступник головного редактора видання "Bild" відверто спантеличений ситуацією, бо на його батьківщині досі вважають, що мільйони українці мають кістьми лягти, але до якоїсь конкретної дати звільнити Бахмут.

Жахливо бачити, скільки молодих людей, ще вчора цивільних українських чоловіків і дівчат, тут серйозно поранені чи вмирають. Це все наслідки важких оборонних боїв. Здається, життя тут зупинилося й смерть назавжди запанувала, – невтішно підсумував свій візит на передову Пауль Ронцгаймер.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що на Лиманському напрямку Східного фронту без змін: російські окупанти прагнуть знову завоювати те, що торік визволили наші захисники.

Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_1
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_3
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_5
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_7
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_9
Читайте також:
Війна
«Боги війни» — так звикли називати воїнів-артилеристів. Сьогодні ці незламні українські захисники вибивають ворога з нашої святої землі.
27 листопада, 12:45
Війна
Кремль здійснює подвійний геноцид. З одного боку, руками поневолених народів убиває українців, а з іншого — утилізує корінні етноси рф.
03 листопада, 18:23
Війна
Кримський плацдарм російського окупаційно-терористичного контингенту зміцнюється. Зі Сходу приїхала щойно набрана солдатня.
24 жовтня, 18:17
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07