Стабпункт Бахмут: між життям і смертю

ВІЙНА
22.08.2023, 18:14
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю
Фото: Bild

Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.

Про це з прифронтового шпиталю на околиці Бахмута повідомив  заступник головного редактора видання "Bild" пан Пауль Ронцгаймер, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наш німецький колега-журналіст відвідав одну з найгарячіших точок Донецької області, де вже 9 років не припиняються кровопролитні бої проти російських загарбників.

Ми в одному зі шпиталів Донбасу на Сході України, – коментує ситуацію Пауль Ронцгаймер. – Постійно чуємо ракети "Град" та артилерію вдалині. Стає зрозумілим, що відбудеться за цим.

Знову чекаємо на кілька тяжко поранених. Майже цілодобово до нас привозять когось із передової, – каже лікар Олексій. – Як бачите, наші операційні виглядають по-спартанськи, у деяких навіть розбиті вікна.

На загал представники окупаційно-терористичного контингенту РФ добре знають, що десь поблизу вщент знищеного ними Бахмута проходять лікування українські захисники, тож не припиняють обстрілювати все довкруж.

Перед дверима стабілізаційного пункту різко гальмує машина, усередині – шестеро поранених військовиків: дещо у тяжкому стані, один – у критичному.

Це – 41-річний Костянтин, воїн однієї зі штурмових бригад, який через біль ледве може говорити; його кладуть на операційний стіл, але вирок присутніх лікарів невтішний.

Медики роблять одну операцію за іншою, але внутрішню кровотечу зупинити не вдається. На жаль, Костянтин помирає просто на їхніх руках, – зазначив Пауль Ронцгаймер. – Такі криваві будні тут уже нікого не дивують.

Заступник головного редактора видання "Bild" відверто спантеличений ситуацією, бо на його батьківщині досі вважають, що мільйони українці мають кістьми лягти, але до якоїсь конкретної дати звільнити Бахмут.

Жахливо бачити, скільки молодих людей, ще вчора цивільних українських чоловіків і дівчат, тут серйозно поранені чи вмирають. Це все наслідки важких оборонних боїв. Здається, життя тут зупинилося й смерть назавжди запанувала, – невтішно підсумував свій візит на передову Пауль Ронцгаймер.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що на Лиманському напрямку Східного фронту без змін: російські окупанти прагнуть знову завоювати те, що торік визволили наші захисники.

Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_1
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_3
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_5
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_7
Стабпункт Бахмут: між життям і смертю_9
Читайте також:
Полтава
За доби совєцького режиму лише відчайдухи мали сміливість виступити проти диктату Москви. Вони торували шлях майбутнім борцям за волю.
04 червня, 08:18
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24