Світом керує лівацький моралізаторський культ доби Інтернету

СВІТ
13.11.2021, 16:03
Світом керує лівацький моралізаторський культ доби Інтернету
Фото: Facebook

Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив відомий львівський філософ Сергій Чаплигін, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, у ХХІ сторіччі нова панівна ідеологія (але не ідея – прим. ред.) немає конкретного лідера, центру і кордонів, але під прапорами ЛҐБТ відкрито спонсорується транснаціональними корпораціями й насаджується в усьому світі.

«На сьогодні вона вже захопила та продовжує захоплювати владні кабінети міжнародних організацій і національних держав, редакції мас-медіа, соціальні мережі, університети, кіностудії, відділи кадрів компаній… І саме через них нам повідомляється, яка мова прийнятна, а за яку нас буде покарано. По суті – це нелінійний, децентралізований, моралізаторський культ епохи Інтернету, інкубований із лівацьких теорій, який розглядає реальність як штучний соціальний конструкт влади, гноблення та колективної ідентичності», – стверджує Сергій Чаплигін.

Львівський філософ також додає, що вказана чужинська ідеологія на пряму загрожує існуванню самобутнього українського народу як європейської нації, тому з нею варто боротися як і з російської агресією.

«Її мета – повалити "фало-лого-центричний гетеро-нормативний патріархат". Її основи: "комплекс понять, уявлень про реальність, методи пізнання світу і суспільних інститутів, створених білими гетеросексуальними чоловіками для маргіналізації та придушення меншин, ЛҐБТ і жінок". Їй дали багато назв, але агресивно знищувальна сутність – вбити у собі та інших все людське й інакше, що дано Богом і природою – від того не змінилася», – підсумовує Сергій Чаплигін.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", повсюдний захист представників ЛҐБТ — основа сучасних європейських "цінностей".

Читайте також:
20 млн грн із бюджету Державне агенство з питань кіно утилізувало на стрічку про життя українських ґеїв під назвою "Мій молодий принц".
16.12.2021, 10:27
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28.09.2021, 08:01
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23.06.2021, 11:34
На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.
06.06.2021, 12:17
Невдоволені насадженням ґендерної ідеології громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.
29.04.2021, 10:27
Відомий своєю прихильністю до лівих сил Джозеф Байден на державному рівні відзначив Міжнародний день видимості трансґендерних людей.
05.04.2021, 08:59