Техніка на мільярд

Опінії
13.07.2023, 21:29
Техніка на мільярд

Українські спецпризначенці успішно нищать і трофеять ворожу військову техніку та різнорідне озброєння. "Моссаду" про таке не снилося.

Заступник директора Агентства моделювання ситуацій

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

При затяжній війні, фінансова складова виходить на перший план. Наші ЗМІ ретельно рахують чого і скільки Україні передали союзники.

Бачив не одну таку таблицю у ЗМІ та у популярних блогерів. Але є і інший бік цього протистояння: на які суми ми знищуємо техніку росіян?

Поділюся цифрами, які отримав днями із власних джерел. Вартість російської техніки, яку знищили підрозділи "Альфи" СБУ з початку війни – більше мільярда доларів.

Ще раз: один мільярд доларів!

На рахунку всіх підрозділів ЦСО "А" – близько 5 знищених тисяч окупантів та понад 1200 одиниць ворожої техніки (танки, ББМ, артилерійські системи, безпілотники, радіолокаційні установки тощо). Служба днями опублікувала відео одного з підрозділів ЦСО "А" – "Білі вовки".

Тільки один цей підрозділ відсвяткував 400-ту ювілейну ціль. Кожна знищена одиниця техніки має підтвердження; а це унікальний результат для відносно невеликого за чисельністю колективу.

До речі, під час "святкування" були знищено ще більше 10 одиниць техніки, серед якої два танки і РЕБ-"Поле". Зауважу, підготовка спецназівця-профі – річ дорога, але як бачимо десятикратно виправдана для держави.

Втім, ці цифри – не про економіку. Точніше не тільки про неї.

Найголовніше – віданні люди і правильно вибудувана робота, яка дає такий результат. В СБУ взяли за зразок перетворення ізраїльський "Моссад": служба не тільки затримує російських агентів в тилу, а й успішно воює і наближає Перемогу у найгарячіших точках війни, на найважчих ділянках фронту.

Очевидно, ми не зможемо перемогти росіян виключно західною технікою (хоча без неї звичайно нікуди). Найголовніший наш ресурс – люди та порядок їх застосування.

Нещодавно в "Альфу" оголосили додатковий набір – доєднатися до команди можуть як професійні військові, так і цивільні. Потрібні не тільки фахові спецпризначенці, але й оператори дронів, інженери тощо.

Успішний досвід необхідно розширювати. Цього вимагає і економіка, і сама логіка війни.
Читайте також:
Війна
Наша кількість мусить переростати в якість. Тобто, більше нас — менше кривавого багна і жертв, бо так працює справжня війна.
09 січня, 08:09
Війна
Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються. Стримувати навалу російських окупантів стає дедалі важко, майже неможливо.
07 січня, 12:06
Війна
Крім війни на землі, у повітрі й воді, йде світоглядна битва в інформаційному, духовно-ідеологічному просторі. Гуртуймося, це все на довго.
25.12.2023, 12:34
Війна
Будьмо відверті: ми всі хочемо найшвидше закінчення війни. Проте ворог підступний і не по лише нас доки ми його не знищимо!
19.12.2023, 20:32
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20.11.2023, 11:47
Війна
Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.
14.07.2023, 17:53