Тероборона Дніпра втратила бійців під час відбиття танкової атаки ворога на Донеччині

ВІЙНА
01 травня, 09:31
Тероборона Дніпра втратила бійців під час відбиття танкової атаки ворога на Донеччині

На Донецькому напрямку Східної операційної зони Сил оборони України наші захисники мають втрати серед особового складу.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив доброволець 1 стрілецької роти 98 окремого батальйону Територіальної Оборони Ігор Куліковський.

За словами бійця, днями при відбитті російського штурму селища Времівка неподалік Великої Новосілки Донецької області смертю хоробрих полягло двоє його побратимів.

«Книга пам'яті, Дніпро... Мусін Дмитро Олександрович, друг "Секретар" (28.01.1996 -26.04.2022) – кулеметник 1 стрілецької роти 98 окремого батальйону ТрО. Бекиш Євгеній Валерійович, друг "Директор" (24.05.1977-28.04.2022) – командир відділення, 1 стрілецької роти 98 окремого батальйону ТрО. Времівка, Велика Новосілка – зараз це ще одне місце, де ніхто вже не в змозі порахувати кількість обстрілів і атак», – зазначив Ігор Куліковський.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглих Героїв. Царство Небесне і вічна пам'ять!

Водночас Ігор Куліковський уточнює, станом на тепер російські окупаційно-терористичні сили цілодобово рівняють населені пункти Донеччини з землею, боячись українського контрнаступу.

«Танки, авіаудари, РСЗО, ствольна артилерія, міномети... Постійно і безперервно. Піхота кацапів майже не ходить. Вони нас бояться! І не заходять», – зазначив Ігор Куліковський.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що допоки тримається незламний і багатостраждальний Маріуполь, Україна житиме; але ціна за це надто велика...

Читайте також:
Історія
Мудрого – не одурити, чесного – не купити, а мужнього – не зламати...
30 червня, 09:02
Війна
6 років тому куля великокаліберної гвинтівки 12,7 мм прошила тіло бійця з позивним "Міф".
29 червня, 20:36
Війна
Інтернаціональний легіон територіальної оборони зазнав непоправної втрати в одній із битв у Східній операційній зоні.
06 червня, 19:21
Війна
Професор Ужгородського національного університету Федір Шандор під зливами ворожих куль на Сході України навчає студентство.
07 травня, 07:46
Війна
Ваш приклад мужності та героїзму надихає українців !
05 травня, 15:55
Світ
Ракетний удар по Дудаєву було завдано в момент, коли він розмовляв через супутниковий телефон в безлюдній місцевості.
21 квітня, 20:48