Третя світова війна: КНР і РФ ударять першими

ВІЙНА
30 березня, 19:06
Третя світова війна: КНР і РФ ударять першими
Фото: 24 Канал

Гіпотетичними театрами бойових дій, у випадку, якщо Велика Війна все ж розгориться, стануть: Близький Схід і Балтійський регіон.

Комуністичний Китай вибудовує власний полюс із блекджеком та сателітами. І от, якщо детальніше зупинитися на географічному розташуванні саме сателітів, то стане зрозумілим, що Тихоокеанським регіоном все не обмежиться.

Дивіться:

  • Іран – це Каспійське море, Кавказ і Перська затока.
  • Саудівська Аравія – Червоне море та Перська затока.

Водночас, Аравійське море і сухопутний кордон з Афґаністаном, а значить – з усією Середньою Азією, де у КНР союзник Казахстан, а в Ірана Таджикистан і власне той таки Афґаністан. Плюс кордон з Індією, а це вже Індійський океан.

  • РФ – так звана "Європейська частина", що є регулярним фактором нестабільності, провокацій і ескалацій для Фінляндії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, України, Румунії, Болгарії, Туреччини, та Південного Кавказу як такого.

Хоча, основний сухопутний театр бойових дій буде на зауральській частині. Тут також буде «Ай-яй-яй», при тому за допомогою Білорусі, яка створюватиме додаткову напругу для України, Польщі, Латвії та Литви, особливо з урахуванням розміщеної на її території російської тактичної ядерної зброї.

  • Сирія – Середземне море, плюс сухопутний кордон з Ізраїлем.

Враховуючи de facto окуповані у 1967 році Ґоланські висоти і те, що Сирія давно перетворилася на проксі-силу Ірана та РФ, самі розумієте. Ну, і у випадку чого, не слід забувати про сухопутний кордон із Туреччиною.

Відтак, очевидно, що сновний театр бойових дій, де будуть задіяні всі супердержави світу, буде дійсно у Тихоокеанському регіоні. І саме там буде пекло на землі.

Але враховуючи вищенаведений фактаж варто розуміти, що будь-які невдачі прокитайського блоку матимуть про скрізь від Баренцева до Аравійського моря. Що це, як не Світова Війна?!

Тому наголосимо: Євроатлантична цивілізація та її Союзники у світі – мають нанести декілька ударів першими, інакше... Інакше біди не уникнути.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Війна
Коли підрозділи Сил оборони України досягнуть адміністративної межі Кримського півострова у РФ розпочнеться внутрішній колапс.
07 травня, 17:23
Війна
Сили оборони України загрожують знищенням підрозділам російського окупаційно-терористичного контингенту на Південному фронті.
03 травня, 16:38
Політика
Підсудний 45-й американський президент мріє знову головувати в Овальному кабінеті, на його боці – маргінали, РФ і правопопулісти...
29 квітня, 21:56
Політика
Якщо Росія покаже слабкість, Захід може розцінити це як підґрунтя для перемовин. І саме він найбільше від них виграє.
16 лютого, 19:44
Війна
Війна не припиниться з виходом Сил оборони України на міжнародно визнаний державний кордон 1991 року поки існує єдина Росія.
15 лютого, 18:17
Війна
Російський агресор збирається з силами, щоби завдати нового рішучого удару по Україні. Чи витримаємо ми виклик долі, покаже час...
03 лютого, 19:13