У Лубенському районі стартувала весняна диспансеризація тварин

ПОЛТАВА
02 квітня, 14:59
У Лубенському районі стартувала весняна диспансеризація тварин

До власників худоби завітають ветеринари у рамках планових діагностики та профілактики. Заходи спрямовані на виявлення ознак захворювань.

Такі відомості надали у пресслужбі Лубенського районне управління Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Власників сільськогосподарських тварин мають забезпечити можливість фахівцям провести у повному обсязі всі заплановані дії.

Фермерів закликали не ховати від ветеринарів новонароджених бичків і теличок, адже невчасна фіксація хвороби у рогатої худоби може спровокувати летальні випадки. Своєю чергою, голови об'єднаних територіальних громад повинні забезпечити 100% охоплення наявного поголів'я тварин.

«Диспансеризація обов'язкова для всіх видів продуктивних сільськогосподарських тварин, незалежно від форми власності. Основна мета полягає у збереженні здоров'я тварин, підвищенні їхньої продуктивності та створенні міцного, резистентного і високопродуктивного поголів'я. Це один із видів обстеження стану здоров'я.

Таким чином виявляють захворювання на ранній стадії, що служить передумовою успішного лікування. Потрібно завжди пам'ятати, що легше попередити, ніж лікувати! Навіть, якщо тварина на вигляд здорова, перевіряти її також необхідно. Весняна диспансеризація розпочинається 2 квітня», — повідомили у Лубенському районному управлінні Держпродспоживслужби.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як через спалах сказу на Полтавщині поновили щеплення чотирилапих улюбленців. У громадах Миргородського району ветеринари закликали власників вакцинувати своїх тварин

Читайте також:
Життя
Квіти та інші рослини дійсно сприяють покращенню психологічного та психічного стану людей.
10 лютого, 08:36
Полтава
Отриманий у рамках програми із розвитку децентралізації автомобіль дає змогу перевозити паліативних хворих. Це неабияка підмога для громади.
09 лютого, 14:54
Життя
Гідромасажні ванни або сауни, ймовірно, можуть бути опосередкованим способом послаблення депресії.
07 лютого, 15:05
Життя
Рак більше не є хворобою виключно людей старшого і похилого віку. Кількість випадків захворюваності на онкологію зростає по всьому світу.
16 січня, 14:23
Світ
Вочевидь, баби вже не народять нову партію «гарматного м'яса» для міністра-оленяра та його бункерного начальства. Sic transit vita mundi.
12 січня, 19:45
Життя
Приголомшливе дослідження визначило 15 загрозливих факторів. Вони суттєво підвищують імовірність розвитку деменції у людей.
27.12.2023, 21:37