У «м'ясній» дійсності не може бути справедливості

ВІЙНА
09 січня, 08:09
У «м'ясній» дійсності не може бути справедливості
Фото: Facebook

Наша кількість мусить переростати в якість. Тобто, більше нас — менше кривавого багна і жертв, бо так працює справжня війна.

Про це з шанців на передовій написав відомий письменник і громадський діяч, який воює у лавах Збройних Сил України Артем Чех. З його слів, той, хто не бачив війну на власні очі — не зрозуміє того, хто бачив, от ніколи, що яскраво доводить історія.

Фронтовик слушно ставить запитання суспільству: чому одні мусять уже майже 2 роки «двіжувати», а інші — барижать телефонами та «мутять мутки», покладаючись у питаннях свого виживання на безсмертя і безстрашшя інших? Відповідь не має бути риторичною.

«Наївний наратив про запит на справедливість від чоловіків у цивільному дуже наївний. У цій м'ясній дійсності не може бути справедливості. Її не може бути там, де гинуть тисячі, гинуть тисячі. Там узагалі нічого не може бути, окрім бажання кричати та це не опишеш в жодному тексті про криваве багно та обгорілі рештки тіл у медеваках, що не доїхали. Можна лише написати про криваве багно та обгорілі рештки, але не відчути. А відчути — коли прожити й це страшний досвід. І корисний він лише для сильних.

Звісно, війна — це страшно і неприємно. Тож, якщо ми не тягнутимемо за гриву до війська тих, хто може тримати зброю, то ми скоро закінчимося. А коли ми закінчимося, то вже нічого не буде. Хіба митці в екзилі писатимуть і читатимуть статті на тему: як ми все програли. Навіть не розвиватиму далі цю банальщину. Інфантильний оптимізм залишився в позаминулому році, бо ЗСУ потребують нових юнітів. Повірте нарешті й у себе», — зазначив Артем Чех.

Окремо медіаагенція Останній Бастіон нагадує читачам, що або українська нація зціпить зуби, або шашлики готуватимуть росіяни у Карпатах. Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються.

Читайте також:
Війна
Нещодавно ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом закон дозволив Україні поповнити армійські лави. Крок доволі неоднозначний.
21 червня, 14:51
Війна
Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються. Стримувати навалу російських окупантів стає дедалі важко, майже неможливо.
07 січня, 12:06
Війна
Крім війни на землі, у повітрі й воді, йде світоглядна битва в інформаційному, духовно-ідеологічному просторі. Гуртуймося, це все на довго.
25.12.2023, 12:34
Війна
Будьмо відверті: ми всі хочемо найшвидше закінчення війни. Проте ворог підступний і не по лише нас доки ми його не знищимо!
19.12.2023, 20:32
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20.11.2023, 11:47
Війна
Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.
14.07.2023, 17:53