У Пензі студентам разом із дипломом видаватимуть повістки

ВІЙНА
17 березня, 16:32
У Пензі студентам разом із дипломом видаватимуть повістки

Цікаво, а випускників вишів одразу вантажитимуть в ешелони на фронт чи дадуть кілька днів "погуляти" перед безславною смертю в Україні?

Воєнний комісар Пензенської області, компактно заселеної корінними народами (мокшанам, ерзянами, татарами, а також українцями – прим. ред.), вирішив зібрати дармове "гарматне м'ясо" для потреб свого командування.

Саму ініціативу полковник російської армії Андрєй Сурков озвучив на пресконференції, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевий телемовник "Вести|Пенза".

За його словами, це робиться для того, щоб випускники "прибули та стали на облік за своєю військовою спеціальністю", а далі – їхню долю, якій не позаздриш, вирішуватимуть службовці комісаріату.

«Такої домовленості досягнуто поки що лише з найбільшим закладом вищої освіти у регіоні – Пензенським державним університетом. Водночас призов на військові збори вже закінчено – на них перебуває понад 140 осіб», – заявив військком Сурков.

Окремо полковник армії країни-агресорки повідомив пресу, що попередньо видані повістки будуть анульовані, але не уточнив чи всі та для якої саме категорії призовників.

Між тим, мобілізаційні заходи від Калінінграда до Анадиру не припиняються з вересня минулого року, Кремль продовжує зганяти до свого війська тисячі чоловіків, особливо з депресивних регіонів.

Утім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", шалені втрати ворожого "гарматного м'яса" змушують російн іти на радикальні кроки, зокрема шукати охочих загинути на фронті підлітків.

У Пензі студентам разом із дипломом видаватимуть повістки_1
Читайте також:
Війна
В Україні багато говорять про необхідність наших Збройних Сил наступати на територію Російської федерації.
24 березня, 21:21
Політика
Головний чеченський муртад Рамзан Кафіров та кривавий путінський кухар Євгєній Прігожин готують державний заколот на Росії.
19 березня, 18:34
Політика
Але насправді ситуація ще гірша, ніж озвучив кремлівський бункерний щур. Росстат, як до слова і росуряд, забрехався.
15 березня, 17:17
Кримінал
Ресурсна федерація московії є єдиним прямим спадкоємцем і продовжувачем кривавої справи совєцького окупаційно-терористичного режиму.
12 березня, 16:52
Світ
У пермській виправній колонії №29 відбулися заворушення, в'язні повстали проти адміністрації, яка примушує їхати на війну "добровольцями".
09 березня, 16:00
Кримінал
Кривавий путінський режим позбувається непотрібних для сталості диктатури у РФ людей, яких раніше використали у корисливих цілях.
03 березня, 19:15