Україна використає новий транш від МВФ для зміцнення золотовалютних резервів

22.07.2015, 10:18
ЕКОНОМІКА
Україна використає новий транш від МВФ для зміцнення золотовалютних резервів

Україна підписала меморандум про співпрацю з МВФ і очікує чергового траншу на 1,7 мільярда доларів, заявив заступник міністра фінансів України. Кошти Мінфін планує спрямувати на зміцнення золотовалютних резервів.

Україна підписала меморандум про економічну та фінансову політику щодо співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і очікує отримання чергового траншу в розмірі 1,7 мільярда доларів. "Президент, прем'єр-міністр, міністр фінансів і голова Національного банку України (НБУ) підписали лист про наміри щодо меморандуму про економічну та фінансову політику за результатами першого перегляду розширеної програми фінансування МВФ і направили його директору-розпоряднику МВФ",- написав заступник міністра фінансів України Артем Шевальов у соцмережі Facebook у ніч на середу, 22 липня.

Таким чином, Україна очікує, що рада директорів МВФ уже найближчим часом зможе ухвалити рішення щодо виділення чергового траншу за програмою - близько 1,7 мільярда доларів, - що повністю піде на зміцнення золотовалютних резервів НБУ, додав Шевальов.

Раніше повідомлялося, що станом на липень цього року НБУ має резервів на 10,264 мільярда доларів. Як повідомляють "Українські новини", МВФ може розглянути виділення Україні другого траншу 31 липня.


Читайте також:
Українська митниця змінює формат роботи.
11:46
Парламент підтримав законопроєкт №1210, який передбачає різке зростання акцизів.
08:16
Представництво Латвійського агентства інвестицій та розвитку відновить свою роботу в Україні.
вчора, 10:10
Мешканці Кіровоградської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей мають найнижчі середньомісячні заробітні платні.
04 грудня, 15:15
Понад 47 тисяч внутрішньо переміщених осіб і потерпілих на виробництві, а також члени їхніх родин отримали страхові виплати на суму 1 мільярд 800 мільйонів гривень.
03 грудня, 14:05
Міністр енергетики Олексій Оржель заявив про прийняття рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі Нафтогаз та Укренерго.
02 грудня, 16:37