Україна з Арґентиною привабливі ризикованим західним інвесторам — Bloomberg

ЕКОНОМІКА
14.12.2023, 12:09
Україна з Арґентиною привабливі ризикованим західним інвесторам — Bloomberg
Фото: Bloomberg

Найбільша компанія з управліннями активами в Євросоюзі ставить на облігації України й Арґентини у наступному році. Це позитивна звістка.

Відповідну інформацію з Брюсселя оприлюднило провідне міжнародне бізнес-видання Bloomberg. Як вдалося з'ясувати нашим західним колегам-журналістам, компанія «Amundi» вважає Україну з Арґентиною «державами із найперспективнішими серед ринків, що розвиваються».

Знаково, що навіть повномасштабна російська агресія не стала на заваді потенційним інвесторам вкладатися у нашу країну. Натомість Арґентина після обрання президента Хав'єра Мілея може нарешті залишити колишній ліво-авторитарний шлях, ставши більш ліберальною та орієнтованою вправо.

Компанія «Amundi» вже вкладає гроші у міжнародні облігації України, вважаючи, що зосередженість на відбудові та членстві в Європейському союзі буде «однозначно дуже позитивною» для України. На рахунок Арґентини, то бізнес-структура позитивно дивиться на «шокову терапію», оголошену Хав'єром Мілеєм, який уже втричі зменшив кількість чиновників, а отже збільшив привабливість країни для інвесторів.

Цього року комерційний фонд ЄС перевершив 75% своїх аналогів в облігаціях ринків, що розвиваються, додавши 7,7% у доларовому еквіваленті. Більша частина цих показників досягнута в останньому кварталі, і очікується, що наступного року знову буде висока однозначна прибутковість для цього класу активів.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» наголошує, що поки українські захисники стають в активну оборону на всій протяжності фронту, у тиловому Києві точиться ще одна битва — проти корупції. Громадськість вимагає від влади покарати казнокрадів, які присмокталися до коштів платників податків.

Читайте також:
Економіка
Світова економіка зміщується від Сполучених штатів Америки та Європейського союзу до Азії, де давно сформувався потужний кластер.
04.12.2022, 08:54
Світ
Кремлівському "бункерному щуру" не вистачить грошової маси для чергової воєнної авантюри на території України.
25.01.2022, 13:49
Економіка
Натомість на тлі постійного шантажу широкомасштабного наступу на Україну фондовий ринок РФ демонструє різке падіння.
19.01.2022, 10:05
Економіка
Обсяг іноземних інвестицій у російську нерухомість зменшився у 7 разів у порівнянні з минулим роком.
19.08.2020, 11:01
Економіка
"Райффайзен банк Аваль" планує розрахуватися з власниками простих акцій на рекордну суму 4,274 мільярда гривень.
11.08.2020, 13:15
Економіка
Ціна на золото 27 січня досягла максимальної позначки з 2013 року.
28.01.2020, 06:57