Українські соросята всюди бачать «ЛҐБТ-ветеранів»

ПОЛІТИКА
28.09.2021, 08:01
Українські соросята всюди бачать «ЛҐБТ-ветеранів»

Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.

Про це яскраво свідчить виступ народної обраниці Інни Совсун у програмі "Свобода слова" на телеканалі олігарха Віктора Пінчука.

На думку представниці "Голосу", вітчизняне суспільство має більше знати про діяльність ЛҐБТ-спільноти на передовій російсько-української війни.

«Ці люди в Україні є, і не треба це замовчувати. Вони воюють на фронті, займаються волонтерством, платять податки. Дехто з них, не будемо цього соромитися, лікують і викладають в університетах», – стверджує Інна Совсун.

Водночас на доказ своїх слів нардеп не навела жодного прізвища зазначених нею уявних "ЛҐБТ-ветеранів", які нібито зазначають утисків і дискримінації, адже народ має знати цих "героїв" у лице.

Фактично, Інна Совсун, як і її куратори, вкотре публічно маніпулює інформацією, підлаштовує вигідні їй факти під накинений Заходом порядок денний.

До всього, замість дотримання державою прав українців, такі проєкти-одноденки як "Голос" вимагають надати привілеї відвертим ліворадикалам із переліку вигаданих американськими сексологами "52-х ґендерів"; і поки, як бачимо, вони не мають намірів зупинятися на досягнутому.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями патріоти прийшли під офіс Вови Зеленського з вимогою припинити просувати ЛҐБТ-ідеологію.

Читайте також:
Політика
Адепти радикальної лівої ідеології фройдо-марксизму будуть контролювати цензуру в Україні, особливо спостерігатимуть за медіаресурсами.
22 квітня, 19:56
Політика
Для адептів цієї химерної ідеологічної системи ліквідація традиційних відносин, норм моралі та сім'ї – "найкраще", що може статися...
09.12.2022, 18:45
Світ
Народні обранці Канади затвердили законопроєкт, яким чинному прем'єр-міністру надаються надзвичайні недемократичні повноваження.
23.02.2022, 09:26
Мистецтво
20 млн грн із бюджету Державне агенство з питань кіно утилізувало на стрічку про життя українських ґеїв під назвою "Мій молодий принц".
16.12.2021, 10:27
Світ
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13.11.2021, 16:03
Світ
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23.06.2021, 11:34