Українські спецпризначенці показали фронтову роботу САУ «Богдана»

ВІЙНА
26.12.2022, 22:00
Українські спецпризначенці показали фронтову роботу САУ «Богдана»

Славетна вітчизняна колісна самохідна гаубиця як ніколи раніше у строю, допомагає нашим захисникам визволяти від росіян Донбас.

Відповідний фотозвіт із зони ведення оборонних дій виклала пресслужба 1 Окремої бригади Спеціального призначення імені Івана Богуна, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що прямо зараз артсистема зі стволом калібру 155-мм і на шасі КрАЗ-63221 "мінісує" десятки ворогів на Сході України, зокрема арсенали та командні пункти.

«Сильна жінка із мужністю та рішучістю долає ворогів. Її ім'я – "Богдана". Вона нищить ворогів за підтримки мужніх чоловіків, які про неї дбають!», – повідомили у пресслужбі бригаді спецпризначення імені Богуна.

Водночас зауважимо, що бойовим (і причому, доволі успішним – прим. ред.) хрещенням вищеназваного САУ вітчизняного виробництва стала весняна деокупація острова Зміїний від росіян.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, Східний фронт продовжує палахкотіти від невпинних оборонних боїв українських захисників проти російських загарбників.

Українські спецпризначенці показали фронтову роботу САУ «Богдана»_1
Українські спецпризначенці показали фронтову роботу САУ «Богдана»_3
Українські спецпризначенці показали фронтову роботу САУ «Богдана»_5
Українські спецпризначенці показали фронтову роботу САУ «Богдана»_7
Українські спецпризначенці показали фронтову роботу САУ «Богдана»_9
Читайте також:
Війна
Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.
05 травня, 19:25
Світ
Парламентарі балтійської республіки повернули обов'язкову військову службу для повнолітнього чоловічого населення віком 18-27 років.
05 квітня, 19:44
Війна
Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.
06 березня, 20:43
Війна
"Велику" (за розмірами) росію, на жаль, ніяк перемогти виключно військовим шляхом, але її слід розхитати (зсередини), прискоривши розпад.
14 лютого, 21:10
Війна
Доки стогін за ліквідованими у Макіївці мобілізованими вбивцями шириться росією, українські захисники готуються до вторгнення у ворожі тили.
03 січня, 22:02
Економіка
Армійці й підприємці давно дійшли висновку, що Україні потрібен ринок оборонних технологій, а не монополіст у вигляді "Укроборонпрому".
13.12.2022, 07:37