В окупованому Маріуполі переповнені всі вцілілі лікарні

ВІЙНА
09.01.2023, 20:35
В окупованому Маріуполі переповнені всі вцілілі лікарні

Понищена російськими загарбниками українська перлина Приазов'я наразі перебуває на межі гуманітарної катастрофи.

Такі невтішні відомості оприлюднила пресслужба законно обраної Маріупольської міської ради, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, на території тимчасово окупованої громади всі лікарні переповнені, людей відмовляються госпіталізувати, а морги не встигають забирати тіла померлих.

«Нам анонімно написала маріупольчанка, чий батько помер на Різдво, тобто у ніч на 7 січня. У нього трапився інсульт, але у госпіталізації відмовили, бо там не було місць. За її словами, чоловіка лишили вдома. Можна так сказати нічого не робили, а лише призначили якісь пігулки. 7 січня він помер. До моргу його забрали лише 8 січня о 17:00. У місті дуже багато померлих людей було за минулі вихідні, а морг не встигає забирати», – повідомили у Маріупольській міськраді.

Фактично, з вищевикладеного зрозуміло, що загарбники з РФ продовжують справжній геноцид наших громадян, адже у них немає жодних умов для лікування й люди вмирають, дехто просто неба.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що російський окупаційно-терористичний контингент перекидає значну кількість військової техніки через Маріуполь.

Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14