В окупованому Маріуполі переповнені всі вцілілі лікарні

ВІЙНА
09 січня, 20:35
В окупованому Маріуполі переповнені всі вцілілі лікарні

Понищена російськими загарбниками українська перлина Приазов'я наразі перебуває на межі гуманітарної катастрофи.

Такі невтішні відомості оприлюднила пресслужба законно обраної Маріупольської міської ради, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, на території тимчасово окупованої громади всі лікарні переповнені, людей відмовляються госпіталізувати, а морги не встигають забирати тіла померлих.

«Нам анонімно написала маріупольчанка, чий батько помер на Різдво, тобто у ніч на 7 січня. У нього трапився інсульт, але у госпіталізації відмовили, бо там не було місць. За її словами, чоловіка лишили вдома. Можна так сказати нічого не робили, а лише призначили якісь пігулки. 7 січня він помер. До моргу його забрали лише 8 січня о 17:00. У місті дуже багато померлих людей було за минулі вихідні, а морг не встигає забирати», – повідомили у Маріупольській міськраді.

Фактично, з вищевикладеного зрозуміло, що загарбники з РФ продовжують справжній геноцид наших громадян, адже у них немає жодних умов для лікування й люди вмирають, дехто просто неба.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що російський окупаційно-терористичний контингент перекидає значну кількість військової техніки через Маріуполь.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Спостереження з передових шанців Східного фронту, де години стають вічністю від постійних і лунких розривів полум'яних "кабанів".
27 березня, 16:01
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ запровадив суворі обмеження у захопленій торік Сіверськодонецькій агломерації.
23 березня, 18:46
Опінії
Слобожанський край під щільним вогнем окупантів із РФ. Ворог чимдуж тисне зі Сходу, постійно обстрілюючи з Півночі...
12 березня, 18:35
Війна
Сватівській і Кремінський напрямки не поступаються тяжкості боїв Бахмутському й Вугледарському, де росіяни штурмують позиції ЗСУ.
25 лютого, 22:07
Війна
Східний фронт палає вогнем, до зубів озброєна багатотисячна російська навала не сповільнюється ні на день, воліючи загарбати наш Донбас.
16 лютого, 20:13
Війна
За словами Череватого, керівник цієї ділянки фронту - командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.
15 лютого, 09:41