Не бурятами єдиними: Кремль мобілізує чувашів

СВІТ
24.06.2022, 07:45
Не бурятами єдиними: Кремль мобілізує чувашів
Фото: Останній Бастіон

Великі втрати на полі бою у живій силі змушують путінський режим посилити тиск на владу суб'єктів федерації, де переважають корінні народи.

Як стало відомо редакції медіаагенції "Останній Бастіон" із відкритих джерел, у столиці Республіки Чувашія (Çovaş Respupliki) військовим комісаріатам наказано сформувати об'єднаний національний підрозділ.

Йдеться про так званий "Чуваський батальйон", набраний із чувашів-добровольців, який планують включити у склад російського окупаційно-терористичного контингенту в Україні.

На сьогодні республіканський військкомат вже оголосив про набір охочих стати на військову службу країни-агресора, зокрема на війну через повістки кличуть фахівців-зв'язківців.

Водночас у русі корінних народів росії "Вільний Ідель-Урал", куди також входять представники чуваського етносу, прокоментували можливу появу на фронті вказаного підрозділу наступним чином:

«У військовослужбовців із Чувашії будуть свої розпізнавальні знаки, шеврони та емблеми із чуваськими символами. Власне, цей батальйон потрібен Кремлю, щоби замазати чувашів у крові, як до цього бурятів. Уже зараз ми нарахували майже 60 загиблих уродженців Республіки Чувашія. Тому ми звертаємося до матерів, дружин і сестер, не відпускайте своїх синів, чоловіків і братів вбивати українців та вмирати за імперію».

Аннесем, арӑмсем, аппасемпе йӑмӑксем! Хӑвӑр ывӑлӑрсене, упӑшкӑрсене, шӑллӑрсене те тетӗрсене ҫын вӗлерме, вилӗм ҫине ан ярӑр!

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії та появі нових держав замість російської федерації.

Читайте також:
Світ
Фіно-угорські народи Російської федерації займають другу позицію за чисельністю вбитих на українському фронті після бурятів із тувинцями.
28 травня, 16:01
Політика
Віднині й до розвалу ресурсної федерації московії у Казані буде сидіти наміснику кремлівського бункерного щура, а не татарський президент.
24.12.2022, 06:36
Війна
Народи, які будуть в одному човні з ресурсною федерацією до самого кінця у цій війні – підуть на дно разом із цим російським човном.
10.12.2022, 06:00
Світ
Колонізовані та десятиліттями уярмленні московитами корінні народи Надволжя потроху починають боротися за власне життя та свободу.
27.10.2022, 07:36
Кримінал
47-річного етнічного татарина, який перебував на території України у статусі політичного біженця силоміць видворили до сусідньої Молдови.
07.09.2022, 17:54
Світ
Напередодні традиційного національного моління народу ерзя (Raśkeń Ozks) у Саранську розклеїли сотні листівок з антиурядовим змістом.
09.07.2022, 07:51