Не бурятами єдиними: Кремль мобілізує чувашів

СВІТ
24 червня, 07:45
Не бурятами єдиними: Кремль мобілізує чувашів
Фото: Останній Бастіон

Великі втрати на полі бою у живій силі змушують путінський режим посилити тиск на владу суб'єктів федерації, де переважають корінні народи.

Як стало відомо редакції медіаагенції "Останній Бастіон" із відкритих джерел, у столиці Республіки Чувашія (Çovaş Respupliki) військовим комісаріатам наказано сформувати об'єднаний національний підрозділ.

Йдеться про так званий "Чуваський батальйон", набраний із чувашів-добровольців, який планують включити у склад російського окупаційно-терористичного контингенту в Україні.

На сьогодні республіканський військкомат вже оголосив про набір охочих стати на військову службу країни-агресора, зокрема на війну через повістки кличуть фахівців-зв'язківців.

Водночас у русі корінних народів росії "Вільний Ідель-Урал", куди також входять представники чуваського етносу, прокоментували можливу появу на фронті вказаного підрозділу наступним чином:

«У військовослужбовців із Чувашії будуть свої розпізнавальні знаки, шеврони та емблеми із чуваськими символами. Власне, цей батальйон потрібен Кремлю, щоби замазати чувашів у крові, як до цього бурятів. Уже зараз ми нарахували майже 60 загиблих уродженців Республіки Чувашія. Тому ми звертаємося до матерів, дружин і сестер, не відпускайте своїх синів, чоловіків і братів вбивати українців та вмирати за імперію».

Аннесем, арӑмсем, аппасемпе йӑмӑксем! Хӑвӑр ывӑлӑрсене, упӑшкӑрсене, шӑллӑрсене те тетӗрсене ҫын вӗлерме, вилӗм ҫине ан ярӑр!

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Варшаві постала Ліга Вільних Націй, покликана сприяти розвалу московії та появі нових держав замість російської федерації.

Читайте також:
Світ
Напередодні традиційного національного моління народу ерзя (Raśkeń Ozks) у Саранську розклеїли сотні листівок з антиурядовим змістом.
09 липня, 07:51
Світ
На тлі чергової антиукраїнської істерії в РФ, кремлівські пропагандисти не помітили видання підручника ерзянською мовою.
07.12.2021, 13:08
Світ
Уряд Данії додатково виділяє 110 мільйонів євро на військову підтримку України.
14:55
Світ
За ухвалення заяви проголосували 67 латвійських парламентаріїв зі 100
12:02
Світ
Фінляндія вже орендувала плавучий LNG-термінал для відмови від російського газу
вчора, 13:05
Світ
Планується обговорення допомоги Україні
вчора, 12:05