В Україні створено Білоруський полк імені Кастуся Каліноўскага

ВІЙНА
21.05.2022, 18:23
В Україні створено Білоруський полк імені Кастуся Каліноўскага

Військове формування України з білоруських добровольців збільшено до полку

Про це йдеться у заяві білоруських добровольців.

Білоруські командири оголосили про створення Білоруського полку імені Кастуся Каліноўскага.

До складу білоруського полку увійдуть батальйон «Літвін» та батальйон «Волат».

«Враховуючи масштаби завдань, які стоять перед білоруськими воїнами, переходимо до наступного етапу побудови національної військової частини», – йдеться у повідомлені.

Раніше формування було батальйоном, який сформований у березні 2022 року для захисту України.

Батальйон імені Кастуся Каліноўскага був сформований з членів тактичної групи «Беларусь», учасників «Белы легіён» та «Малады Фронт», а також інших білорусів, які раніше не входили до таких формувань.

Названо батальйон на честь Кастуся Калиновського — одного з керівників національно-визвольного повстання білорусів, поляків, литовців та українців, національного героя Білорусі. До складу батальйону входить спеціальна група добровольців білоруського «Чорного кота».

Читайте також:
Історія
«Волі не дають — її треба здобути, влади не дарують — її треба забрати силою у ворога» — Ярослав Стецько.
01 липня, 13:05
Історія
В архіві Служби зовнішньої розвідки України знайдено рукописний варіант останнього звіту Головного командира УПА Романа Шухевича
29 червня, 06:05
Війна
«Шахеди» не завадили: у Кременчуці стартував триденний військовий вишкіл.
28 червня, 14:00
Опінії
Держава відсутня. Хто насправді тримає небо і фронт?
28 червня, 10:05
Війна
«Залізні коні» повертаються на фронт
23 червня, 13:23
Війна
Волонтерський десант із Сарн знову на передовій допомоги.
21 червня, 10:06