Виробництво снарядів для української артилерії в ЄС подвоять

ПОЛІТИКА
07 вересня, 18:14
Виробництво снарядів для української артилерії в ЄС подвоять
Фото: Bloomberg

Потреби гармашів і пушкарів фронтових підрозділів Сил оборони України невдовзі задовольнять європейські промисловці.

Про це у коментарі для впливового видання "Bloomberg" заявив профільний міністр Естонії пан Ганно Певкур, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його твердженнями, Європейський союз планує подвоїти виробництво артилерійських снарядів задля забезпечення нагальної їхньої відсутності у наших захисників на передовій.

«Імовірно, до кінця року, або на початку наступного, ми зможемо виробляти майже вдвічі більше, ніж виробляли в Європі, скажімо, рік тому. Перш за все, йдеться про виробництво 155-мм артилерійських снарядів, як для підтримки допомоги Києву, так і для поповнення наших запасів», – повідомив пан Певкур.

Міністр оборони Естонії не уточнив обсяги, які очікується досягти, але у документі, що циркулював між лідерами ЄС, зазначено про "потужність випускати близько 300 000 снарядів на рік".

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що фінляндські підприємці готові виробляти свої сучасні панцерники "Patria" на території України.

Читайте також:
Війна
Військово-промисловий об'єкт знаходиться у спальному районі російської столиці під назвою Нєкрасовка. Там виробляють смертоносні ракети.
08 листопада, 16:32
Війна
Як відомо, ресурсна федерація Московії налагоджує у себе виробництво іранських дронів-камікадзе з нуля. Але щось як завжди пішло не так.
21 вересня, 16:49
Опінії
Натомість ракети ресурсна федерація московії почала штампувати із новими потужностями, ніж було до 24 лютого 2022 року.
15 вересня, 18:14
Війна
Усе частіше на ресурсній федерації московії спалахують промислові підприємства, які виконують оборонні замовлення держави-агресорки.
14 вересня, 17:09
Війна
Окупаційно-терористичний режим РФ вирішив поставити смерть на потік, не обмежуючись іранськими технологіями для вбивства українців.
07 вересня, 16:00
Світ
Збройна допомога Україні поставила фінляндську оборонну промисловість у критичну ситуацію, заводи мусять працювати у 4 зміни.
22 липня, 16:42