ЄС планує відмежуватися від КНР

ПОЛІТИКА
29.12.2022, 20:36
ЄС планує відмежуватися від КНР
Фото: Reuters

Європейські лідери обговорюють заходи проти комуністичного Китаю, оскільки влада Італії вимагає загальноблокової відповіді.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у Брюсселі та Страсбурзі виклало видання "Financial Times", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, Європейський союз взявся поспішно обговорювати спільно узгоджену реакцію на раптове припинення політики "нульової толерантності" до Covid-19 у Китаї.

Прем'єр-міністр Джорджа Мелоні закликала ЄС слідкувати за рішенням Риму перевіряти всі літаки, що прибувають з Китаю, на наявність коронавірусу.

«Обов'язкове тестування в Італії, оголошене в середу, буде неефективним, якщо його не дотримуватимуться на європейському рівні. Ми б хотіли, щоб Європа рухалася в цьому напрямку. Координація національних заходів у відповідь на серйозні транскордонні загрози здоров'ю має вирішальне значення. Ми повинні діяти спільно і будемо продовжувати наші дискусії разом з іншими учасниками ЄС», – зауважила Джорджа Мелоні.

Величезне зростання кількості випадків коронавірусу у Китаї та потік бронювань на міжнародні подорожі з цієї країни вже спонукали США вимагати негативні результати тестів для нових прибулих із "комуністичного раю".

Раптове відновлення таких обмежень на подорожі, скасованих у західних країнах протягом минулого року, є останнім наслідком рішення Пекіна скасувати свою політику "нульової толерантності", яка спровокувала нову хвилю захворювань, коли заражаються десятки мільйонів людей.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що США всіляко підштовхує держави-члени Північноатлантичного альянсу до зміцнення позицій у протистоянні з КНР.

Читайте також:
Світ
Джо Байден скасував надзвичайний стан у США, введений через COVID-19
11 квітня, 08:25
Світ
Раніше у березні директор ФБР Крістофер Рей повторив версію виникнення Covid-19 внаслідок лабораторного інциденту в Ухані
11 березня, 08:55
Світ
У США дійшли висновку, що пандемія COVID-19, найімовірніше, виникла через витік вірусу з лабораторії.
27 лютого, 15:03
Світ
Президент Тайваню Цай Ін Вень заявила, що демократичний острів готовий допомогти Китаю впоратися зі сплеском COVID-19.
02 січня, 12:08
Полтава
Наперекір високому рівню антикоронавірусної вакцинації населення ризик погіршення епідеміологічної ситуації залишається.
19.02.2022, 08:01
Світ
Провідний вірусолог із берлінської клініки "Charité" Кристіан Дростен спрогнозував повернення німців до допандемічного життя.
17.01.2022, 10:58