Єврозона може уникнути рецесії, – Goldman Sachs

ЕКОНОМІКА
18 січня, 06:00
Єврозона може уникнути рецесії, – Goldman Sachs
Фото: Business Plus

Авторитетний американський банківський гігант переглянув свої прогнози й тепер очікують на уникнення рецесії всередині Єврозони.

Такі відомості з посиланням на закриті звіти фінансової установи "Goldman Sachs" оприлюднило видання "Reuters", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Оптимізм аналітиків зі США з'явився після різкого падіння рівня на енергоносії в Європейському союзі та скасування тоталітарних коронавірусних обмежень у комуністичному Китаї.

А проте, керівник відділу прогнозування Державного Банку Фінляндії Мері Обстбаум вважає вказані події сприятливими перш за все для економік країн Північної Європи та Балтії, але невизначеність все ще висока.

«Тепер уже очевидно, що найгірші сценарії не збудуться. Здається, нам вдалося уникнути повторення показників 2020-го і 2008-го років. Хоч ціни на енергоносії сильно впали, ще не час видихати з полегшенням. Немає жодної гарантії, що ціни залишаться на низькому рівні. Ми очікуємо на стрибок у разі, якщо Росія знову спробує повторити сценарій лютого-березня 2022 року», – зазначила Мері Обстбаум.

Якщо рецесія все ж таки настане, то, як очікується, буде нетривалою і зачепить тільки ті країни, котрі досі залежні від російських енергоносіїв, скажімо Угорщину.

Водночас фінансові аналітики "Goldman Sachs" прогнозую, що загальноєвропейська економіка знову зростатиме до кінця поточного року й мінімальне скорочення буде на рівні 0,5-0,75%.

Натомість "Останній Бастіон" вважає не зайвим нагадати читачам, що найкращі показники з подолання фінансово-економічної кризи в Європі нині демонструє Італія.

Читайте також:
Економіка
Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.
21 березня, 17:17
Економіка
Запаси китайських китайської валюти – юань – на рахунках російського Центрального банку вичерпаються вже до кінця поточного 2023 року.
25 січня, 20:23
Економіка
Москва із Тбілісі сплелися у хтивому, хоч і ситуативному, фінансово-економічному союзі, поки в Україні гинуть люди від рук росіян.
20 січня, 06:59
Економіка
Найкращі показники з подолання фінансово-економічної кризи демонструє Італія, де новий уряд замість популізму взявся за справи.
05 січня, 19:48
Опінії
Україна банкрут. Україна потрапила у залежність від Заходу. Так останніми днями гучно волають на болотах у Заліссі...
17.08.2022, 18:01
Економіка
Також прикметно, що фонди найпрестижніших американських вишів у рази більші за весь довоєнний бюджет України, який розкрадався "слугами".
22.07.2022, 08:03