Захід досі вважає РФ рівноправним гравцем геополітики

СВІТ
08 квітня, 07:44
Захід досі вважає РФ рівноправним гравцем геополітики
Фото: Google

Чим довше і пасивніше західні країни запроваджують жорсткі санкції проти росії, тим зухваліше та агресивніше поводиться Кремль.

Таку думку кореспонденту "Останнього Бастіону" висловив авторитетний політолог-міжнародник із Гельсінського університету Оллі Віртанен.

Він стверджує, європейська еліта, особливо у Німеччині, Італії, Франції, Австрії, Угорщині та навіть у Фінляндії, досі не розуміє, з якою державою має справу.

«Знаєте, я вимушений засмутити українців, оскільки західні політики не тільки старої школи, – і не важливо, Ґергард Шрьодер це, чи наш експрезидент Тар'я Галонен, – але й політики-мілленіали як Емануель Макрон вірять, що з Москвою можна і треба домовитися. Їх не хвилює ціна, яку ваш народ платить, бо для них важливішою є власна репутація, рейтинги та, звісно, грошове забезпечення після завершення кар'єри. Скажімо, працевлаштування у "Газпромі". У Берліні, Гельсінкі та Парижі намагаються мислити категоріями минулого сторіччя, що нібито дипломатія та економічний тиск змусять агресора відступити. Але путінська росія, як колись Совєцький Союз, визнає тільки аргумент сили, про що свідчать успіхи української армії на фронті», – стверджує Оллі Віртанен.

Також політолог-міжнародник із Гельсінського університету додає, нейтралітет і позаблоковість сусідніх із московією країн завжди спонукатиме її до агресії через екзистенційну сутність.

«Усі ультимативні вимоги на адресу України та НАТО не розширюватися на Схід насправді приховують хижі наміри росії. Вона – химерна держава-сурогат, яка поєднала гітлеризм зі сталінізмом, підперезавшися сатанізмом, який чомусь називають російським православ'ям. Ось саме це і не розуміють західні політики, котрі споглядають виключно верхівку айсберга, не занурюючися у глибину проблеми, яка стосується всіх нас, а не тільки України», – підсумував Оллі Віртанен.

Насамкінець фінляндський політолог зазначив, що російсько-українська війна – це не реакція на події у мінливому зовнішньому світі, а частина довгострокового плану Владіміра Путіна з глобальної дестабілізації.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", слідом за московією комуністичний Китай також готується до агресії проти сусідів, але поки приховано.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23 червня, 09:02
Світ
Принагідно згадаймо нетлінну народну мудрість: комусь війна, а кому мати рідна, – що вкотре доводить безальтернативність нашої борні.
08 червня, 21:45
Війна
Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.
05 червня, 17:01
Світ
Суспільство Німеччини здається паралізованим, апатичним і багато в чому тамтешня демократія давно перестала функціонувати як годинник.
31 травня, 19:23
Війна
Тільки після ліквідації такої загрози, як Чорноморський флот росії, стане можливим вільне пересування українських та іноземних кораблів.
20 травня, 09:08
Політика
Уже зараз світ має готуватися до тієї миті, коли штучне державне утворення під назвою росія повторить долю свого попередника.
17 травня, 07:58