Червоний терор в Україні

ІСТОРІЯ
04 лютого, 16:31
Червоний терор в Україні
Фото: Vox Gratis

Найкраще про звірства більшовиків говорять самі ідейні комуністи (марксисти). Важливо пам'ятати, злочинцями були вихідці з Юдиного коліна.

Ось, що згадує про старші часи більшовицької повені 1917-1929 років академік АН СССР, Герой соціалістичної праці та відомий математик Анатолій Дородніцин. Невдовзі навіть йому довелося визнати совєцький режим за владу, пристосувавшись до існування у тюрмі народів:

«Наше село знаходилося неподалік Києва, і до нас доходили чутки про те, що творила так звана Київська ЧК... Навіть дітей у селі лякали ім'ям місцевого чекіста Блувштейна. Коли Київ і наше село зайняли дєнікінці, батько вирушив до Києва роздобути ліки для лікарні.

Завали трупів — жертв ЧК — ще не були розібрані, і батько бачив їх на власні очі. Трупи із вирваними нігтями, зі здертою шкірою замість погонів і лампасів, трупи, роздавлені під пресом. Але найстрашніша картина, яку він бачив, це були 15 трупів із черепами, пробитими якоюсь тупою зброєю, порожні всередині.

Священники, кому з них пощастило вижити у ті страшні дні, розповіли йому, у чому полягали тортури: одному пробивали голову, а наступного змушували з'їсти мозок. Потім пробивали голову цьому, і з'їсти його мозок змушували чергового. І так тривало кілька тижнів».

Міністр закордонних справ росії після Лютневої революції, а згодом посол у Парижі (1917-1918) Павєл Мілюков також жахається від нелюдського варварства адептів марксизму-лєнінізму-сіонізму. Ось, як він описує садизм комісарів і ЧК того періоду у своїй книзі «Росія на зламі»:

«Звільнені від будь-яких юридичних норм, горезвісні слідчі вишукувалися у вигадуванні способів отримати зізнання всілякими тортурами, а кати влаштували зі страти своєрідний спорт п'яних вином і кокаїном людей, які нерідко закінчували свою кар'єру у божевільні. Кожен провінційний відділ «Че-Ка» мав свої улюблені способи «дізнавання підозрюваних».

Так, у Харкові скальпували череп та знімали з кистей «рукавички», а у Воронежі садили голими у діжки, втикані цвяхами, і катали їх, випалювали на лобі п'ятикутну зірку. Священникам у Новочеркаську одягали вінок із колючого дроту, тоді як у Царицині та Камишині пилили кістки пилкою та сміялися жертвам в обличчя.

У Полтаві та Кременчуці пригадали Мазепові діяння на користь шведів, тамтешніх мешканців садили на кіл, спершу зґвалтувавши. В одній тільки Полтаві таким чином було посаджено на засмалений кілок 18 ченців і понад 20 чорниць, спалено повсталих селян. Лемент стояв кілька діб.

У Катеринославі більшовики розпинали та добивали камінням тих містян, які зуміли пережити пекельні тортури садистів. В Одесі офіцерів смажили у печі та розривали лебідками навпіл. У Києві клали в труну із трупом, що розкладався, ховали живцем, а потім через пів години відкопували...».

Читайте також:
Історія
Більшовицькі загарбники завжди відрізнялися своїм дикунським ставленням до поневолених народів. Не тільки європейців мордували, а й азійців.
27 березня, 13:27
Історія
Влітку 1912 року у піщаних дюнах між Новими Санжарами та Кустоловим випадково знайдено історичний скарб. 800 предметів із золота та срібла!
18 березня, 20:28
Опінії
Геннадій Геннадійович Москаль – це була, напевно, найяскравіша людина з тих, кого я знав.
18 березня, 10:22
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 13:49
Історія
З нагоди 210-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 11:15
Опінії
Відтепер, проїжджаючи повз цей обласний центр, кожен охочий може прийти до світлого образу Тараса Бобанича. Низький уклін тобі, «Хаммере»!
21 лютого, 20:31