€1 трильйон за 10 років сплатив ЄС за нафту і газ із РФ

ЕКОНОМІКА
04.07.2022, 17:51
€1 трильйон за 10 років сплатив ЄС за нафту і газ із РФ
Фото: Reuters

Якби ресурсна федерація під проводом кремлівського бункерного щура не пішла війною проти України, вона заробила б ще трильйон.

Про це йдеться у дослідженні, представленого днями у Лондоні на щорічному засіданні Ради з геостратегії (Council on Geostrategy), інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Учасники обговорювали майбутнє європейської енергетичної безпеки та роль України у континентальному енергетичному просторі, тобто у спілці з Європейським союзом.

Знаково, що експерти та урядовці, присутні на засіданні Ради з геостратегії визнали – вони припустилися помилки, занадто легковажно сприймаючи "благі" наміри путінського режиму після сумнозвісної "Мюнхенської промови" 2007 року.

Наразі всі розвинуті держави (тобто, здебільшого колективний Захід – прим. ред.) починають планувати, яким буде життя поруч із новою "залізною завісою".

«Для України важливо, щоб ось ця "завіса" опустилася по нашому східному кордону якомога скоріше. Проте, величезною помилкою і втратою шансу може стати несерйозне ставлення до виконання зобов'язань, що пов'язані з членством в ЄС і приналежністю до клубу розвинутих демократій. Квиток у цей потяг у нас вже майже в кишені, а от час, коли ми зможемо на нього сісти, залежить, перш за все, від нас. І тут головне не зволікати та не загубитися у страсі змін.

Не можна стати членом ЄС на гаслах  про те, що "ми попереджали" і прикриваючись лише мужністю Збройних Сил України. Європейські колеги чітко дають зрозуміти: ми маємо завершити реформи в енергетичному секторі та повністю інтегрувати його в Європу. З усіма наслідками: прозорістю використання державних грошей, чітким звітуванням, інвестиціями у відновлювальну енергетику», – заявила присутня на заході радниця Міністра енергетики України Олена Зеркаль

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що танкери "Совкомфлоту" продовжують доставляти російську нафту до Європи в обхід санкцій.

Читайте також:
Економіка
Експорт німецьких товарів до ресурсної федерації московії за 2 роки значно скоротився. Причина очевидна: запровадження економічного тиску.
19 квітня, 21:33
Економіка
Торік до держав-учасниць Європейської спілки завезли 22 тисячі тонни «солодкого золота» з України. Найбільше ж експортувала Швейцарія.
02 квітня, 08:26
Економіка
Канада збільшує світовий експорт свого «чорного золота» на тлі зростання попиту на альтернативи ОПЕК+. У Москві цим вкрай не задоволені.
23.09.2023, 20:45
Економіка
Майже всі держави-учасниці Європейської спільноти продовжують тією чи іншою мірою зберігати торгові зв'язки з країною-агресором.
02.09.2023, 19:24
Світ
Пекін продовжує свою неоколоніальну політику із визиску сусідніх азійських країн і скуповування задешево тамтешніх ресурсів.
20.08.2023, 20:06
Світ
Уряд маленької близькосхідної конституційної монархії має намір інтенсифікувати постачу дизельного та авіаційного палива на Захід.
10.01.2023, 19:06