Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ

ВІЙНА
03.01.2023, 22:02
Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ

Доки стогін за ліквідованими у Макіївці мобілізованими вбивцями шириться росією, українські захисники готуються до вторгнення у ворожі тили.

Відповідний фотозвіт з одного із завданих напрямків фронту оприлюднила пресслужба 56 Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що використовуючи легкоброньований і всюдихідний транспорт, військовослужбовці Збройних Сил України готуються здійснити несподівані прориви на терен, де зараз панує російський загарбник.

«Не дуже пристойне прізвисько у цієї машини: "Бардак". Ця БРДМ-2 створена для розвідки та як шасі для штабних і спеціальних машин, броня легка, озброєння теж, м'яко кажучи, не танкове, але маленька зубаста машинка здатна наробити неабиякого гармидеру у ворожому тилу! Скільки на рахунку "Бардаків" зухвалих розвідувально-диверсійних рейдів, бойових виїздів!.. А скільки їх ще попереду?», – заінтригували воїни Маріупольської бригади.

Водночас у фронтовому підрозділі уточнюють, що у звільнених від ворога містах і селах Півдня місцеві змучені окупацією мешканці радо вітали наших захисників на броні БРДМ під синьо-жовтим стягом свободи.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на відміну від Бахмутського, Сватівський напрямок Східного фронту майже непомітний для українських користувачів соціальних мереж.

Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ_1
Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ_3
Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ_5
Читайте також:
Війна
Нещодавно ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом закон дозволив Україні поповнити армійські лави. Крок доволі неоднозначний.
21 червня, 14:51
Війна
Наша кількість мусить переростати в якість. Тобто, більше нас — менше кривавого багна і жертв, бо так працює справжня війна.
09 січня, 08:09
Війна
Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються. Стримувати навалу російських окупантів стає дедалі важко, майже неможливо.
07 січня, 12:06
Війна
Крім війни на землі, у повітрі й воді, йде світоглядна битва в інформаційному, духовно-ідеологічному просторі. Гуртуймося, це все на довго.
25.12.2023, 12:34
Війна
Будьмо відверті: ми всі хочемо найшвидше закінчення війни. Проте ворог підступний і не по лише нас доки ми його не знищимо!
19.12.2023, 20:32
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20.11.2023, 11:47