Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ

ВІЙНА
03 січня, 22:02
Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ

Доки стогін за ліквідованими у Макіївці мобілізованими вбивцями шириться росією, українські захисники готуються до вторгнення у ворожі тили.

Відповідний фотозвіт з одного із завданих напрямків фронту оприлюднила пресслужба 56 Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що використовуючи легкоброньований і всюдихідний транспорт, військовослужбовці Збройних Сил України готуються здійснити несподівані прориви на терен, де зараз панує російський загарбник.

«Не дуже пристойне прізвисько у цієї машини: "Бардак". Ця БРДМ-2 створена для розвідки та як шасі для штабних і спеціальних машин, броня легка, озброєння теж, м'яко кажучи, не танкове, але маленька зубаста машинка здатна наробити неабиякого гармидеру у ворожому тилу! Скільки на рахунку "Бардаків" зухвалих розвідувально-диверсійних рейдів, бойових виїздів!.. А скільки їх ще попереду?», – заінтригували воїни Маріупольської бригади.

Водночас у фронтовому підрозділі уточнюють, що у звільнених від ворога містах і селах Півдня місцеві змучені окупацією мешканці радо вітали наших захисників на броні БРДМ під синьо-жовтим стягом свободи.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на відміну від Бахмутського, Сватівський напрямок Східного фронту майже непомітний для українських користувачів соціальних мереж.

Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ_1
Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ_3
Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ_5
Читайте також:
Війна
Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.
14 липня, 17:53
Опінії
Українські спецпризначенці успішно нищать і трофеять ворожу військову техніку та різнорідне озброєння. "Моссаду" про таке не снилося.
13 липня, 21:29
Блоги
Коли Денис Прокопенко, Святослав Паламар та інші "турецькі бранці" знову стануть у стрій, окупантам стане непереливки.
10 липня, 16:00
Війна
Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.
05 травня, 19:25
Світ
Парламентарі балтійської республіки повернули обов'язкову військову службу для повнолітнього чоловічого населення віком 18-27 років.
05 квітня, 19:44
Війна
Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.
06 березня, 20:43