Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ

ВІЙНА
03 січня, 22:02
Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ

Доки стогін за ліквідованими у Макіївці мобілізованими вбивцями шириться росією, українські захисники готуються до вторгнення у ворожі тили.

Відповідний фотозвіт з одного із завданих напрямків фронту оприлюднила пресслужба 56 Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що використовуючи легкоброньований і всюдихідний транспорт, військовослужбовці Збройних Сил України готуються здійснити несподівані прориви на терен, де зараз панує російський загарбник.

«Не дуже пристойне прізвисько у цієї машини: "Бардак". Ця БРДМ-2 створена для розвідки та як шасі для штабних і спеціальних машин, броня легка, озброєння теж, м'яко кажучи, не танкове, але маленька зубаста машинка здатна наробити неабиякого гармидеру у ворожому тилу! Скільки на рахунку "Бардаків" зухвалих розвідувально-диверсійних рейдів, бойових виїздів!.. А скільки їх ще попереду?», – заінтригували воїни Маріупольської бригади.

Водночас у фронтовому підрозділі уточнюють, що у звільнених від ворога містах і селах Півдня місцеві змучені окупацією мешканці радо вітали наших захисників на броні БРДМ під синьо-жовтим стягом свободи.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на відміну від Бахмутського, Сватівський напрямок Східного фронту майже непомітний для українських користувачів соціальних мереж.

Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ_1
Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ_3
Маріупольська бригада показала роботу мобільних ДРГ_5
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.
06 березня, 20:43
Війна
"Велику" (за розмірами) росію, на жаль, ніяк перемогти виключно військовим шляхом, але її слід розхитати (зсередини), прискоривши розпад.
14 лютого, 21:10
Війна
Славетна вітчизняна колісна самохідна гаубиця як ніколи раніше у строю, допомагає нашим захисникам визволяти від росіян Донбас.
26.12.2022, 22:00
Економіка
Армійці й підприємці давно дійшли висновку, що Україні потрібен ринок оборонних технологій, а не монополіст у вигляді "Укроборонпрому".
13.12.2022, 07:37
Війна
Парадоксальний ефект – лютневе вторгнення російських окупантів прискорило процеси створення ефективної армії нового зразка.
02.12.2022, 19:23
Війна
Західні посадовці та аналітики прогнозують, що війна у форматі активних бойових дій буде тривати ще пів року.
08.11.2022, 19:12