Місто-фортеця, яке стало бетонною могилою для тисяч окупантів

ВІЙНА
25.05.2023, 16:32
Місто-фортеця, яке стало бетонною могилою для тисяч окупантів
Фото: Останній Бастіон

Нескорений Бахмут не був і не стане переможним призом російських агресорів. Уже скоро фронтовий маятник обернеться проти окупантів.

23.V.2023 секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив про те, що місто знаходиться під вогневим контролем наших Воїнів. Під вогневим – не значить під фізичним!

І дійсно, новина, принаймні серед тверезомислячих користувачів соціальних мереж була сприйнята із повним спокоєм, на відміну від реакції на Соледар. Хоча, переконаний, мова не про спокій, а про усвідомлення.

Усвідомлення того, який титанічний подвиг вчинили наші Воїни, тримаючи Бахмут, яку колосальну ціну за це заплачено та які перспективи відкриваються тепер. А перспективи доволі однозначні та позитивні, для нас із вами.

Воїни продовжуватимуть тактичні наступальні дії. Зокрема, у районах Берхівського водосховища та Кліщіївки, і зазначимо, російські командири тільки зараз почали усвідомлювати, що й туди, й туди потрібно надсилати підкріплення.

Проте звідки його взяти, на тлі рейду Легіону "Свободная Россия" та "Російського добровольчого корпусу" Білгородщиною, з огляду на можливість повторення таких рейдів не тільки на Білгородщині, а й на Брянщині, Курщині, Вороніжчині. А можливо, навіть у Ростовській області...

Але, якщо подумати про фронт в Україні й розуміння того, що суперактивні бої із відвоювання територій Україна почне з дня на день? Однак тут ще й Білорусь напружилася через заяву польського генерала, а там, окрім Лукашенківського режиму як такого, знаходяться російські "чмобікі", полігони, склади, авіація, яка значно ближче за "Оленью" чи Енґельс.

А ще Придністров'я є, у деокупації якого зацікавлена не тільки Молдова, а й Україна та Румунія. Україна ще й зацікавлена у складах у Колбасній.

Коротше, мушу констатувати, що починаючи від 24.V.2023 стартували найцікавіші події на фронтах; причому, на всіх. Тому ще раз уклінно подякуємо всім оборонцям Бахмута – живим і полеглим – вони зробили колосальний внесок у нашу майбутню Перемогу!

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45
Політика
Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади у РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль...
19 лютого, 20:39
Війна
Першими ламаються ті, хто повірив у перемогу за «2-3 тижні», каву у Криму й «незламні яйця ЗеНеВтіка». Пристібайтеся, входимо у пікé!
15 лютого, 20:39
Політика
Орієнтація на чужі геополітичні проєкти узалежнює нарешті суб'єктну Україну. Питання у тому, чи при владі у Києві будуть державники?
13 лютого, 07:15
Політика
Він — кара небесна для України. Великий сором українців і велика трагедія, який удає великого патріота, торуючи шлях у пекло.
01 лютого, 08:19
Політика
Усі, хто намагаються побудувати рай на землі за допомогою справедливих чиновників, щоразу отримують пекло. Доказ тому — сучасна Україна.
26 січня, 13:11