Місто-фортеця, яке стало бетонною могилою для тисяч окупантів

ВІЙНА
25 травня, 16:32
Місто-фортеця, яке стало бетонною могилою для тисяч окупантів
Фото: Останній Бастіон

Нескорений Бахмут не був і не стане переможним призом російських агресорів. Уже скоро фронтовий маятник обернеться проти окупантів.

23.V.2023 секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив про те, що місто знаходиться під вогневим контролем наших Воїнів. Під вогневим – не значить під фізичним!

І дійсно, новина, принаймні серед тверезомислячих користувачів соціальних мереж була сприйнята із повним спокоєм, на відміну від реакції на Соледар. Хоча, переконаний, мова не про спокій, а про усвідомлення.

Усвідомлення того, який титанічний подвиг вчинили наші Воїни, тримаючи Бахмут, яку колосальну ціну за це заплачено та які перспективи відкриваються тепер. А перспективи доволі однозначні та позитивні, для нас із вами.

Воїни продовжуватимуть тактичні наступальні дії. Зокрема, у районах Берхівського водосховища та Кліщіївки, і зазначимо, російські командири тільки зараз почали усвідомлювати, що й туди, й туди потрібно надсилати підкріплення.

Проте звідки його взяти, на тлі рейду Легіону "Свободная Россия" та "Російського добровольчого корпусу" Білгородщиною, з огляду на можливість повторення таких рейдів не тільки на Білгородщині, а й на Брянщині, Курщині, Вороніжчині. А можливо, навіть у Ростовській області...

Але, якщо подумати про фронт в Україні й розуміння того, що суперактивні бої із відвоювання територій Україна почне з дня на день? Однак тут ще й Білорусь напружилася через заяву польського генерала, а там, окрім Лукашенківського режиму як такого, знаходяться російські "чмобікі", полігони, склади, авіація, яка значно ближче за "Оленью" чи Енґельс.

А ще Придністров'я є, у деокупації якого зацікавлена не тільки Молдова, а й Україна та Румунія. Україна ще й зацікавлена у складах у Колбасній.

Коротше, мушу констатувати, що починаючи від 24.V.2023 стартували найцікавіші події на фронтах; причому, на всіх. Тому ще раз уклінно подякуємо всім оборонцям Бахмута – живим і полеглим – вони зробили колосальний внесок у нашу майбутню Перемогу!

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Політика
Київ повертає Москві бумеранг дезінтеграції та державної фрагментації, запущений ще більшовиками. Тож РФ має щезнути з мапи світу!
26 травня, 16:09
Війна
Війна у реальному часі поступово витісняє війну у реальному просторі. Україна це зрозуміла; Росія, судячи з усього, – ні.
25 травня, 18:25
Світ
Кремлівський режим тріщить по швах через неспроможність контролювати власний терен, який від кінця 1940-х років, недоторканий для чужинців.
23 травня, 16:01
Війна
Крім Соледара в окупантів із РФ немає жодних успіхів на полі бою. Декілька "мертвих" сіл у так званій "сірій зоні", – не рахуються.
05 травня, 16:31
Політика
Кожна філософія виводить себе через політичний вимір. Бо саме філософія не тільки пояснює політику, а й надає їй метафізичний вимір.
03 травня, 16:09
Війна
За чинною Конституцією України, військове керівництво не може не бути підпорядкованим політичному. У нас не хунта, а криваве шапіто.
30 квітня, 20:51