Битву за Бахмут можна вважати успіхом ЗСУ, – Міноборони Німеччини

ВІЙНА
21 травня, 18:53
Битву за Бахмут можна вважати успіхом ЗСУ, – Міноборони Німеччини
Фото: Twitter

Незламне місто-фортеця у серці Донеччини не перебуває під повним контролем російських окупантів, наші захисники дають відсіч ворогу.

Власне сам Бахмут за більше ніж пів року став символом української сили та водночас ганебною політичною манією кремлівського диктаторського режиму.

Про це у коментарі для впливового видання "Bild" заявив колишній керівник оперативного штабу Міністерства оборони Німеччини Ніко Ланґе, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, підрозділи армії та допоміжних бойових підрозділів України перевершили всі очікування західних військових експертів і аналітиків, не кажучи вже про досвідчених ветеранів.

«Той факт, що за понад 6 місяців у Бахмуті українці змогли завдати дуже великих втрат росіянам в особі приватної військової компанії "Вагнер" і регулярним збройним силам – це успіх захисників. Однак наразі нам тут складно оцінити, чи потрапить російське угруповання в Бахмуті в оточення і чи стане місто пасткою для окупантів.

Водночас не слід скидати з рахунків те, що Україна продовжить оборонятися на добре укріплених позиціях трохи на захід від міста і при цьому зможе завдати росіянам неприємностей на флангах. Тому доводиться спостерігатися за постійно мінливою лінією фронту і надихатися героїзмом українців», – зазначив Ніко Ланґе.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" генерал-полковник Олександр Сирський нині (21.V.2023) відвідав Бахмут і повідомив, що ЗСУ контролюють околиці міста, в якому вже полягло 100 тисяч московитів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цілодобова підтримка Сухопутних військ із повітря – обов'язкова умова бездоганної оборони, але ще більше важлива для контрнаступу.

Битву за Бахмут можна вважати успіхом ЗСУ, – Міноборони Німеччини_1
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Струни стрілецьких черг оповили павутинням крайні провулки приватного сектора. Понівечений ворожою артою Бахмут нагадував пекло.
10 червня, 17:23
Опінії
У цілому – важко, але наші захисники тримаються з усіх сил. Російські ж загарбники вкотре скуштували облизня...
13 січня, 08:42
Опінії
Осінь щойно прийшла і пішла. Війна ж не йде, вона з нами на довго, принаймні допоки не скінчиться ворог.
25.09.2022, 09:12
Війна
Російські загарбники за посередництва зрадників і колаборантів оголосили про відновлення трамвайного руху маріупольськими вулицями.
27.07.2022, 09:23
Опінії
У селах Донбасу, як і на Поділлі, час зупинився 30 років тому. Ходиш занедбаними подвір'ями сільських хат і пізнаєш своє, рідне...
30.06.2022, 20:34
Війна
Керівництво головного управління міністерства внутрішніх справ по Санкт-Петербургу і Ленінградській області вислужується перед Кремлем.
09.05.2022, 19:09