Узурпатор Зеленський депортував багаторічного борця з путінським режимом

КРИМІНАЛ
07.09.2022, 17:54
Узурпатор Зеленський депортував багаторічного борця з путінським режимом

47-річного етнічного татарина, який перебував на території України у статусі політичного біженця силоміць видворили до сусідньої Молдови.

Йдеться про Ільшата Шарафулліна, який десятиліттями бореться за самостійність Татарстану від РФ, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на рух "Вільний Ідель-Урал".

Як вдалося з'ясувати, депортацію провели напередодні, 6 вересня, в Одеській області співробітники Служби безпеки України, однак молдовські прикордонники відмовилися впускати чоловіка до країни.

«Шарафуллін із міста Яр Чалли, Республіка Татарстан. У 2020 році він нелегально перетнув кордон з Україною та попросив політичний притулок. Півтора року жив у Сумах і чекав на рішення за своїм статусом, пізніше переїхав до Одеси. 26 лютого, за два дні після вторгнення росії в Україну, він прибув до Києва і став до лав Територіальної оборони Збройних Сил України, бажаючи взяти участь у боях проти росіян. Останні тижні Ільшат намагався оформитися на контракт у ЗСУ, жив в одного із наших соратників у Києві.

У п'ятницю 2 вересня він перестав виходити на зв'язок, а у вівторок увечері надіслав повідомлення, що його затримали СБУ і вивезли на кордон з Молдовою, де його спробували депортувати, проте молдовські прикордонники відмовилися впускати його до Молдови. Зараз Ільшат на нейтральній смузі, не знає, в якому пункті пропуску перебувати. Його не пропускає до себе Молдова і не забирає назад Україна. Депортація Ільшата Шарафулліна неминуче обернеться його видачею ФСБ РФ вже молдавськими правоохоронцями», – прокоментували інцидент у русі "Вільний Ідель-Урал".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", продажні "слуги неукраїнського народу" планують відтворити в Україні аналог ГУЛАГу.

Читайте також:
Війна
Вночі 16 листопада безпілотний літальний пристрій навідався на базу окупантів у селі Котлубань. Унаслідок влучання сталося займання казарм.
16.11.2023, 10:09
Світ
Фіно-угорські народи Російської федерації займають другу позицію за чисельністю вбитих на українському фронті після бурятів із тувинцями.
28.05.2023, 16:01
Політика
Віднині й до розвалу ресурсної федерації московії у Казані буде сидіти наміснику кремлівського бункерного щура, а не татарський президент.
24.12.2022, 06:36
Війна
Народи, які будуть в одному човні з ресурсною федерацією до самого кінця у цій війні – підуть на дно разом із цим російським човном.
10.12.2022, 06:00
Світ
Колонізовані та десятиліттями уярмленні московитами корінні народи Надволжя потроху починають боротися за власне життя та свободу.
27.10.2022, 07:36
Світ
Напередодні традиційного національного моління народу ерзя (Raśkeń Ozks) у Саранську розклеїли сотні листівок з антиурядовим змістом.
09.07.2022, 07:51