Росіяни як вогню бояться повернення азовців на передову

10.07.2023, 16:00
Росіяни як вогню бояться повернення азовців на передову

Коли Денис Прокопенко, Святослав Паламар та інші "турецькі бранці" знову стануть у стрій, окупантам стане непереливки.

Від позавчора у російських пабліках на тему повернення офіцерів "Азова" популярна одна мантра: "повернення не матиме жодних наслідків, крім медійних".

Це в сенсі, вони себе старанно переконують у тому, що "азовці" нібито ні за що не візьмуться знову за активну утилізацію окупантів.

При тому явний острах викликає навіть ймовірність командування з першої чи другої лінії, а не тільки утилізація власноруч на нулі: «Ні, вони того не зроблять, не зможуть, не наважаться...».

"Азов" успішно посів місце "непозбувного хтонічного жаху" у свідомості й підсвідомості окупанта!

Такі собі аватари і провісники Смерті: якщо вони є – смерть 100%-во не за горами, якщо ж нема – є ще якийсь шанс відповзти назад на болотяні єбєня й здохнути там.

Все ж "нутром" московити керуються значно більшою мірою, ніж мозком, і значно ефективніше, можливо через те, що роками живуть у вигаданому пропагандою світі.

Росіяни як вогню бояться повернення азовців на передову_1
Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Війна
Наша кількість мусить переростати в якість. Тобто, більше нас — менше кривавого багна і жертв, бо так працює справжня війна.
09 січня, 08:09
Війна
Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються. Стримувати навалу російських окупантів стає дедалі важко, майже неможливо.
07 січня, 12:06
Війна
Крім війни на землі, у повітрі й воді, йде світоглядна битва в інформаційному, духовно-ідеологічному просторі. Гуртуймося, це все на довго.
25.12.2023, 12:34
Війна
Будьмо відверті: ми всі хочемо найшвидше закінчення війни. Проте ворог підступний і не по лише нас доки ми його не знищимо!
19.12.2023, 20:32
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20.11.2023, 11:47
Війна
Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.
14.07.2023, 17:53