Українську незламність зміцнив французький «Caesar»

ВІЙНА
14.07.2023, 17:53
Українську незламність зміцнив французький «Caesar»

Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.

Відповідні кадри з одного із відтинків фронту виклала Служба зв'язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наші захисники показали злагоджену роботу розрахунку самохідних артилерійських установок "Caesar", які у черговому пакеті допомоги передав Україні чинний уряд Франції.

«Артилеристи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України виконують вогневі завдання зі 155-мм самохідної артилерійської установки "Цезар". Маючи бойовий досвід набутий в боях із російським агресором, а також підготовку у Королівстві Данія, артилеристи-десантники успішно знищують ворога, звільняючи від загарбників свою Батьківщину. Разом до Перемоги! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!», – відзвітувала  Служба зв'язків з громадськістю Командування ДШВ ЗСУ.

Воїни-гармаші демонструють впевненість і незламність в обличчях, вони стали до лав армії, аби захистити від окупантів свої маленькі всесвіти, з яких і складається наша вільна країна, сповнена козацьким бунтівним духом.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує про те, що наша війна проти ресурсної федрації московії – це довготривала та виснажлива війна коліс, дронів і зв'язку.

Читайте також:
Війна
Наша кількість мусить переростати в якість. Тобто, більше нас — менше кривавого багна і жертв, бо так працює справжня війна.
09 січня, 08:09
Війна
Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються. Стримувати навалу російських окупантів стає дедалі важко, майже неможливо.
07 січня, 12:06
Війна
Крім війни на землі, у повітрі й воді, йде світоглядна битва в інформаційному, духовно-ідеологічному просторі. Гуртуймося, це все на довго.
25.12.2023, 12:34
Війна
Будьмо відверті: ми всі хочемо найшвидше закінчення війни. Проте ворог підступний і не по лише нас доки ми його не знищимо!
19.12.2023, 20:32
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20.11.2023, 11:47
Опінії
Українські спецпризначенці успішно нищать і трофеять ворожу військову техніку та різнорідне озброєння. "Моссаду" про таке не снилося.
13.07.2023, 21:29