Українську незламність зміцнив французький «Caesar»

ВІЙНА
14 липня, 17:53
Українську незламність зміцнив французький «Caesar»

Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.

Відповідні кадри з одного із відтинків фронту виклала Служба зв'язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наші захисники показали злагоджену роботу розрахунку самохідних артилерійських установок "Caesar", які у черговому пакеті допомоги передав Україні чинний уряд Франції.

«Артилеристи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України виконують вогневі завдання зі 155-мм самохідної артилерійської установки "Цезар". Маючи бойовий досвід набутий в боях із російським агресором, а також підготовку у Королівстві Данія, артилеристи-десантники успішно знищують ворога, звільняючи від загарбників свою Батьківщину. Разом до Перемоги! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!», – відзвітувала  Служба зв'язків з громадськістю Командування ДШВ ЗСУ.

Воїни-гармаші демонструють впевненість і незламність в обличчях, вони стали до лав армії, аби захистити від окупантів свої маленькі всесвіти, з яких і складається наша вільна країна, сповнена козацьким бунтівним духом.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує про те, що наша війна проти ресурсної федрації московії – це довготривала та виснажлива війна коліс, дронів і зв'язку.

Читайте також:
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20 листопада, 11:47
Опінії
Українські спецпризначенці успішно нищать і трофеять ворожу військову техніку та різнорідне озброєння. "Моссаду" про таке не снилося.
13 липня, 21:29
Блоги
Коли Денис Прокопенко, Святослав Паламар та інші "турецькі бранці" знову стануть у стрій, окупантам стане непереливки.
10 липня, 16:00
Війна
Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.
05 травня, 19:25
Світ
Парламентарі балтійської республіки повернули обов'язкову військову службу для повнолітнього чоловічого населення віком 18-27 років.
05 квітня, 19:44
Війна
Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.
06 березня, 20:43