Воїни-зенітники 66 ОМБр утилізували чимало ворожих цілей на Донбасі

ВІЙНА
04.12.2022, 07:45
Воїни-зенітники 66 ОМБр утилізували чимало ворожих цілей на Донбасі

Звільнення української землі від присутності окупаційно-терористичного контингенту у розпалі, наші захисники випалюють росіян вогнем.

Відповідний фото- і відеозвіт із зони ведення оборонних дій на Сході виклала пресслужба 66 Окрема механізована бригада Сухопутних військ Збройних Сил України.

Зазначається, що військовослужбовці-зенітники з лав підрозділу цієї осені стали справжньою грозою для московитів, особливо на Лиманському і Сватівському напрямках фронту.

«Часто-густо саме без допомоги цих хоробрих воїнів не обходиться звільнення нашої незламної синьо-жовтої країни від російських загарбників. Бойові хлопці із зенітки – колишні працівники СТО та інших технічних спеціальностей, – страхають окупантів лише своєю присутністю на полі бою, після чого більшість чужинців назавжди залишається в українській землі. Як це було у селах Мар'янка, Щурове, Невське, Макіївка та в стратегічному для ворогів місті Лиман», – повідомили у пресслужбі 66 ОМБр.

Також у підрозділі додають, що бійці зенітно-ракетної батареї завжди йдуть лише вперед, не зупиняються і, звісно, перемагають на завданому командуванням відтинку Східного фронту.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що командувач 6 флоту Військово-морських сил США відзначив високий рівень боєздатності українських бойових моряків.

Читайте також:
Опінії
Останніми днями російські війська посилили наступ на стратегічне місто на півдні.
вчора, 13:35
Війна
Українські захисники продовжують міцно тримати Східний фронт у Донецькій області, де росіяни зазнають великих втрат у живій силі.
23 січня, 15:00
Війна
Понад 10 кілометрів черги та далі по 2, по 3 фури підвозять ближче до фронту
23 січня, 12:19
Війна
Українські захисники міцно вгризлися у змерзлий степовий ґрунт Донецької області, де вправно знешкоджують отари російських загарбників.
19 січня, 18:37
Війна
Тепер солдатня з окупаційно-терористичного контингенту РФ відпочиватиме із вогником у пеклі на концерті Іосіфа Кобзона.
16 січня, 19:44
Війна
Через морози бійці не можуть відходити від своїх баз надовго, а акумулятори дронів і смартфонів на морозі сідають удвічі швидше
13 січня, 12:27