Рашизм починається із панування «язика», а завершується ракетними обстрілами

ПОЛІТИКА
24 березня, 14:57
Рашизм починається із панування «язика», а завершується ракетними обстрілами
Фото: Facebook

Російська мова на вустах українця — зрада свого етносу. Не для цього вмирали наші Воїни, щоб у Полтаві, Одесі, Луцьку белькотіли язиком.

Але не будемо зупинятися лише на одному пункті наших сьогоднішніх негараздів, існує ж купа інших. От, скажімо, обрання під час війни Головнокомандувачем істоти, яка грала статевим членом на роялі, торгувала «Сватами» з агресором, що це, як не зрада?

Істоту,  яка «шутіла шутєєчкі» про синьйора-Голодомора, ебонітові палички, як росія «двигає границю», називала нашу країну «актрисою німецьких порнофільмів», обіцяла стати на коліна перед воєнним злочинцем і домовитися із ним «десь посередині». Все це є наругою над своєю Державою.

Тож, якщо ви думаєте, що росіяни з їхнім керівництвом не розуміють сенсу того, що відбувається в Україні, — дуже сильно помиляєтесь. «Русскіє» (вони ж москалі) — дуже злий, жорстокий, але при цьому дуже хитрий і метикований народ.

Цей «народ-бурундук», висловом пропагандиста Алєксандра Проханова, зумів за 500 років відбитися від усіх супостатів і розповзтися по величезних просторах Євразії. Руками поневолених племен «русскіє» створили найбільшу за територією державу, яку утримує й понині попри санкції-шманкції, загальні злидні та світовий осуд.

І той факт, що наша готовність лягти під московський лапоть була ними сильно перебільшена, ще не означає їхньої негайної поразки. Так само вони недооцінили міцність української держави у 2014-му, обламавшись із «Новоросією» на 8 областей.

Проте це не завадило їм майже безкарно анексувати Крим із частинами Донеччини та Луганщини, підірвавши фундаментальні принципи світової безпеки й терзати нас терором, поки ми остаточно не з'їхали з глузду. А зараз зберігати тверезість мислення дуже важко під постійними ракетно-дроновими обстрілами.

За 30 років псевдодемократії в Україні сформувався й зцементувався солідний паразитарний прошарок продажних журналюшок, зливних бачків, експердів, грантожерів, соціологів-політологів, професійних активістів, штабістів. Живих підставок під партійні прапори тощо, який живе з виборів і політичних розбірок між хазяями життя.

І цей прошарок кревно зацікавлений у збереженні системи, яка дає йому шмат хліба з маслом, а декому навіть і з чорною ікрою. Позаяк ці люди мають доступ до рупорів і професійні навички та досвід маніпулювання масовою свідомістю, глибока віра в те, що нічого кращого за це неподобство людство ще не придумало, є дуже поширеною серед освіченої свідомої публіки.

Насправді ж це дуже шкодить державотворенню. А росія цим прошарком активно користується у своїх маніпулятивних «спеціальних операціях», просто наші «тóже укрáінци» намагаються видавати бажане за дійсне, але реальність їх ламає через коліно.

І чим довше ми уникаємо називати речі своїми іменами, щоби когось там не образити, не розколоти, зберегти єдність коштом придушення інтересів і почуттів найвідповідальнішої й найсвідомішої частини суспільства, якої стає все менше й менше, тим страшніші кари падають на наші голови. Кари у вигляді тих таки ракет, дронів, бомб, снарядів, куль і мін.

Ми вже стоїмо на порозі геноциду, а купа недурних людей. Тих, хто все ще вірить, що з незакритими гештальтами невизнаної й неспокутуваної зради та кублом паразитів у національному тілі, ми зможемо здобути переконливу перемогу над світовим Злом і з найблагішими намірами продовжує вести народ новим колами пекла...

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59
Історія
Якщо у країні бракує офіцерів, тоді дуже складно організувати армію. Ці слова промовив на зламі XVIII-XIX сторіч перший імператор Франції.
15 травня, 21:47
Війна
Відповідь на, задавалося б, цілком риторичне запитання очевидна. Але як завжди, не все так просто і не все однозначно...
10 травня, 07:19
Життя
Відомий німецький письменник міжвоєнного періоду здобув світову славу своїми пацифістськими творами. Проте не мав сімейного щастя.
26 березня, 19:14
Полтава
«По їхніх плодах ви пізнаєте їх». Так, Христос заповів учням розрізняти людей не за словами, але за вчинками, які зчаста невидимі загалу.
17 березня, 15:42