У російської армії немає майбутнього, – The Daily Mail

ВІЙНА
16.09.2022, 17:01
У російської армії немає майбутнього, – The Daily Mail
Фото: Telegram

Блискавичним наступом Збройні Сили України вивели на чисту воду багаторічну кремлівську брехню про непереможність "другої армії світу".

Про це йдеться у редакційній статті провідного британського видання "The Daily Mail" за підписом співробітника Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень Джастіна Бронка.

Військовий аналітик цілком упевнено стверджує, що після нещодавньої успішної Слобожанської офензиви української армії у російських vis-à-vis немає майбутнього.

«Наступ ЗСУ під Харковом став однією з найблискучіших військових операцій сучасності, але не тільки. Це, без перебільшення, – найбільша поразка російських військ із часів Другої світової війни на полі бою. Те, скільки техніки полишено у справному стані для українців не може не дивувати. Цілком вірогідно, що після очищення Північно-Східних районів українців перейдуть до апробації застосованої тактики й на Півдні, тобто на Херсонщині, де є для всього всі умови», – зазначив Джастін Бронк.

Водночас співробітник Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень додає, навіть якщо РФ зможе уникнути поразки цього року, їм доведеться зіткнутися із ще більш оснащеними українськими силами наступного 2023-го року.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що традиційні козацькі хрести осяюють шлях перемоги новітній бронетехніці ЗСУ.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Ресурсна федерація московії цілком здатна «блискавично» захопити Естонію, Латвію та Литву. Питання лише у тому, коли це станеться.
11 лютого, 16:31
Війна
Кремлівський агресор не вгомониться, доки не підкорить усю Україну. Але наразі для цього окупантам усе ще бракує сил і засобів.
04 лютого, 14:53
Економіка
Великі гроші — велика спокуса і великі амбіції. А їх, як відомо, не бракує китайському комуністичному диктаторові Сі Цзіньпіну.
10 січня, 19:06
Світ
На тлі загострення геополітичної ситуації, Вашинґтон і Пекін утримуються від конфронтації. Дві наддержави хочуть і надалі ділити світ потай.
04 січня, 20:32
Війна
Німецькі журналісти не лякають, а попереджують європейців про реальну загрозу зі Сходу. Те саме раніше постійно робив і «Останній Бастіон».
24.12.2023, 15:31
Війна
Західна допомога українцям у боротьбі проти агресора слабне через слабкість самого Заходу. Ціна втрати України буде для світу зависокою.
18.12.2023, 14:43