У російської армії немає майбутнього, – The Daily Mail

ВІЙНА
16.09.2022, 17:01
У російської армії немає майбутнього, – The Daily Mail
Фото: Telegram

Блискавичним наступом Збройні Сили України вивели на чисту воду багаторічну кремлівську брехню про непереможність "другої армії світу".

Про це йдеться у редакційній статті провідного британського видання "The Daily Mail" за підписом співробітника Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень Джастіна Бронка.

Військовий аналітик цілком упевнено стверджує, що після нещодавньої успішної Слобожанської офензиви української армії у російських vis-à-vis немає майбутнього.

«Наступ ЗСУ під Харковом став однією з найблискучіших військових операцій сучасності, але не тільки. Це, без перебільшення, – найбільша поразка російських військ із часів Другої світової війни на полі бою. Те, скільки техніки полишено у справному стані для українців не може не дивувати. Цілком вірогідно, що після очищення Північно-Східних районів українців перейдуть до апробації застосованої тактики й на Півдні, тобто на Херсонщині, де є для всього всі умови», – зазначив Джастін Бронк.

Водночас співробітник Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень додає, навіть якщо РФ зможе уникнути поразки цього року, їм доведеться зіткнутися із ще більш оснащеними українськими силами наступного 2023-го року.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що традиційні козацькі хрести осяюють шлях перемоги новітній бронетехніці ЗСУ.

Читайте також:
Світ
Кремлівський Ібліс і за сумісництвом підсвинок бункерного сатани Дмітрій Мєдвєдєв напророкував Заходу та Україні "кінець світу".
27.12.2022, 20:01
Світ
Російська агресія зробила Україну значно контрастнішою, ніж думають в Європі, чорно-білою. Це те, що завжди робить будь-яка війна.
03.12.2022, 16:00
Війна
Результатом перекидання виведених із Правобережжя боєздатних частин російського контингенту стане створення нових ударних угруповань.
02.11.2022, 09:54
Війна
Попри разючі успіхи Сил оборони України у війні проти російських окупантів, агресивна московія все ще не втратила військової міці.
17.09.2022, 19:05
Війна
Російська федерація вичерпала свої ресурси, підготовленні для "блискавичного" нападу та окупації українських земель, і шукає нових.
29.08.2022, 07:00
Війна
Лютневе вторгнення російських окупаційно-терористичних сил запустило незворотні процеси в Україні. Станом на сьогодні наш народ вимирає.
21.08.2022, 08:14