«Вікно можливостей» для ЗСУ триватиме до середини весни

ВІЙНА
28.12.2022, 18:01
«Вікно можливостей» для ЗСУ триватиме до середини весни

На російський окупаційно-терористичний контингент чекає справжній снарядний голод, який дозволить Україні деокупувати власні землі.

Про це на своєму публічному Telegram-каналі пише керівник департаменту безпекової політики у вітчизняному Центрі політичних студій "Доктрина" Гліб Парфьонов.

За його словами, наявна відсутність достатньої кількості боєкомплекту для артилерійських установок і танків РФ відкриває "вікно можливостей" для наших Сил оборони.

Умовно цей період триватиме від початку січня до середини липня, але найкращий час визволити Південь і Схід українська армія має виключно у межах лютого-квітня.

«Скажімо так, це – той крайній термін, коли наша економіка та армія може досягти перемоги. І критично важливо мати вже в зимову кампанію наступальну операцію: чи то на Півночі Луганської області, чи у напрямку Мелітополь-Токмак. Чому так? Тому що від результату кампанії залежить рівень можливого перемир'я влітку – успішна кампанія, відкинемо росію далеко. Провальна ж – отримаємо власний Хасавюрт з усіма налідками. Від цього також залежить кількість та якість постач в Україну озброєнь, які поставляються у не зовсім тій кількості, якій хотілося б.

Ми вийшли практично у нуль щодо втрачених (підтверджених фото\відео) танків – 438 знищених проти 398 отриманих або підготовлюваних для передачі. Можливо число буде більшим шляхом відкапіталених танків на евакуйованих заводах і на підприємствах Чехії та Словаччини. Але танків совєцького виробництва у цій частині материка доступних уже, відверто кажучи, – мало. Допомога ж країн Заходу є досить своєрідною: з одного боку вони не дають те, що б переломило рішуче хід війни, а з іншого – систематично нас накачують лише тим, чим вміємо користуватися і покриваючи наші втрати у нуль (артилерія та боєприпаси)», – заявив Гліб Парфьонов.

Аналітик Центру політичних студій "Доктрина" додає, умовний колективний Захід не знає, що робити "з усім цим": пришвидшити перемогу України та поразку росії з подальшим потенційним розвалом, чи розтягнути процес, зберігши РФ у кордонах 1991-2013 років.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що замість перемоги над Україною Владірім Путін влаштував катастрофу для ресурсної федерації московії.

Читайте також:
Світ
Українські захисники опанували сучасні системи протиповітряної оборони на військовому полігоні в околицях міста Санта-Барбара ді Сабаудія.
20 березня, 17:22
Світ
Владімір Путін укотре погрожує цивілізованому світові ракетним терором, у кремлівського бункерного щура є для цього партнери по нещастю.
23 лютого, 19:19
Політика
Західні партнери України розробляють процедуру для придбання нашим захисникам великої кількості артилерійських снарядів калібру 155-мм.
18 лютого, 22:53
Війна
Брак компонентів, ймовірно, впливає на виробництво техніки на експорт
02 лютого, 11:55
Війна
Українські захисники не припиняють дивувати майстерністю та вмінням здобувати у бою таку необхідну для оборони Батьківщини техніку.
04 січня, 15:01
Війна
Наразі всі вилучені бойові засоби ураження передано підрозділам Збройних Сил України
20.12.2022, 19:25