«Вікно можливостей» для ЗСУ триватиме до середини весни

ВІЙНА
28.12.2022, 18:01
«Вікно можливостей» для ЗСУ триватиме до середини весни

На російський окупаційно-терористичний контингент чекає справжній снарядний голод, який дозволить Україні деокупувати власні землі.

Про це на своєму публічному Telegram-каналі пише керівник департаменту безпекової політики у вітчизняному Центрі політичних студій "Доктрина" Гліб Парфьонов.

За його словами, наявна відсутність достатньої кількості боєкомплекту для артилерійських установок і танків РФ відкриває "вікно можливостей" для наших Сил оборони.

Умовно цей період триватиме від початку січня до середини липня, але найкращий час визволити Південь і Схід українська армія має виключно у межах лютого-квітня.

«Скажімо так, це – той крайній термін, коли наша економіка та армія може досягти перемоги. І критично важливо мати вже в зимову кампанію наступальну операцію: чи то на Півночі Луганської області, чи у напрямку Мелітополь-Токмак. Чому так? Тому що від результату кампанії залежить рівень можливого перемир'я влітку – успішна кампанія, відкинемо росію далеко. Провальна ж – отримаємо власний Хасавюрт з усіма налідками. Від цього також залежить кількість та якість постач в Україну озброєнь, які поставляються у не зовсім тій кількості, якій хотілося б.

Ми вийшли практично у нуль щодо втрачених (підтверджених фото\відео) танків – 438 знищених проти 398 отриманих або підготовлюваних для передачі. Можливо число буде більшим шляхом відкапіталених танків на евакуйованих заводах і на підприємствах Чехії та Словаччини. Але танків совєцького виробництва у цій частині материка доступних уже, відверто кажучи, – мало. Допомога ж країн Заходу є досить своєрідною: з одного боку вони не дають те, що б переломило рішуче хід війни, а з іншого – систематично нас накачують лише тим, чим вміємо користуватися і покриваючи наші втрати у нуль (артилерія та боєприпаси)», – заявив Гліб Парфьонов.

Аналітик Центру політичних студій "Доктрина" додає, умовний колективний Захід не знає, що робити "з усім цим": пришвидшити перемогу України та поразку росії з подальшим потенційним розвалом, чи розтягнути процес, зберігши РФ у кордонах 1991-2013 років.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що замість перемоги над Україною Владірім Путін влаштував катастрофу для ресурсної федерації московії.

Читайте також:
Війна
Чим далі від передової, тим більше їздять автівки, які вкрай потрібні воїнам. Транспорт нині справді на вагу золота для евакуації поранених.
17 березня, 09:37
Війна
В українському повітряному просторі розгортаються не менш важливі бої, ніж на суходолі. Російські окупанти прагнуть панувати у небі.
13 березня, 06:01
Світ
Палестинське угруповання ХАМАС завдало удару по базі ЦАХАЛ, де зберігаються ракети з ядерними боєголовками. Це сталося ще 7 жовтня.
05.12.2023, 12:45
Світ
Відповідно до Резолюції Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй 2231 з 18 жовтня припиняються всі обмеження. У Тегерані святкують.
18.10.2023, 21:50
Опінії
Скажіть, хтось пропагандистам, що Росія не має ракет "Сармат", адже вони навіть не пройшли випробувань, а санкції заважають робити цю зброю.
03.09.2023, 17:33
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ, відступаючи з раніше підготовлених позицій, залишив багато цікавого нашим захисникам.
12.08.2023, 17:37