У морпіхів ВМС ЗСУ роботи дуже багато

ВІЙНА
10.05.2023, 18:56
У морпіхів ВМС ЗСУ роботи дуже багато

Коли на твою Батьківщину здійснює напад лютий загарбник немає бути й тіні сумління у питанні – боронитися, здаватися чи тікати...

Про це у відвертому інтерв'ю наголосив фронтовик із лав Військово-морських сил Збройних Сил України на позивний "Дим".

Медіаагенція "Останній Бастіон" люб'язно викладає сповідь українського захисника, який продовжує боронити всіх нас від московитської агресії.

У морпіхів ВМС ЗСУ роботи дуже багато_1

– Велика війна застала Вас далеко від дому, аж у Червоному морі. Чому попри все вирішили повернутися?

– Почну з того, що до 24 лютого я забезпечував морську безпеку суден і брав участь в антитерористичних операціях. О 5-й ранку до мене прийшла людина і сказала, що в Україні війна. У це не хотілося вірити.

Але в інтернеті вже всі писали про масштабні ракетні удари по Україні та вторгнення росіян. Я відразу вирішив, що повертаюся додому, проте фізично вирватися звідти зміг лише у квітні, коли з'явилася можливість розірвати контракт з охоронною фірмою.

– За словами командирів, у Вас великий армійський досвід. Що скажете на свій захист?

– Так, із 1997 року я служив на Кримському півострові – у морській піхоті. Тому питання куди йти не стояло. Я цілеспрямовано прийшов у бригаду морської піхоти – у розвідку, де служить мій побратим. У розвідки завдання абсолютно різні – роздобути, штурмувати, провести...

Роботи дуже багато. Хоче так само намагається діяти ворог. Але різниця у тому, що ми знаходимося у себе вдома, нам нема куди відступати, тому наша мета – вижити самим і знищити ворога.

– Ви не особливо нервуєте, говорячи про знищення московитів і називаючи це просто "роботою". Морпіх "Дим" киває і показує на окремих військових, які стоять неподалік, і каже:

– Ці люди приїхали воювати за нас з інших країн. Невже їм потрібно більше ніж нам?.. Я вважаю, що всі, хто здатен воювати, мають брати зброю до рук і йти нищити ворога. В армії навчать і покажуть як це робити. Нам потрібно вигнати цю мерзоту звідти!

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що вир подій, що охопив Україну і світ за рік, який минув, яскраво вказує, – ми на порозі чогось глобальнішого, ніж здається на перший погляд.

У морпіхів ВМС ЗСУ роботи дуже багато_3
Читайте також:
Спорт
Металеве спорядження, пляшка з водою, цифровий годинник, ручка і нотатник. Цього всього вдосталь для кількагодинних виснажливих тренувань.
14 червня, 20:34
Політика
Навряд чи у світі є щось більш розчаровуюче, ніж допомога, яка надходить надто пізно. Своєчасність — надважлива у війні!
12 березня, 13:46
Світ
За словами Петтері Орпо, диктатор путін не зупиниться ні перед чим, доки не відбудує СССР у кордонах 1945 року. Це загроза для Європи!
21 лютого, 08:26
Кримінал
19-річний студент півтора року воював на Бахмутському напрямку. Водночас його адвокат доводив у суді, що хлопця незаконно мобілізували.
18 лютого, 09:33
Війна
Підготовка пілотів потребує часу. Україні потрібно було наймати приватних підрядників, і вони цього не зробили.
13 січня, 10:34
Світ
До 24.II.2022 українці були «людьми третього сорту» для фінів. Ситуація стала змінюватися лише тоді, коли РФ знову взялася чинити геноцид.
28.09.2023, 16:21