5 простих правил, як подолати корупцію

ПОЛІТИКА
13.07.2022, 17:09
5 простих правил, як подолати корупцію
Фото: Dreamstime

У Фінляндії рівень корупції найнижчий у світі. Якщо когось із політиків і ловлять "на гарячому", то це переважно дрібні порушення.

Можливо, Україні, котра веде справедливу борню за свою свободу, суверенітет і державність варто повчитися у фінів. Адже крім перемоги над зовнішнім ворогом, мусимо здолати ворога внутрішнього.

Єдина заувага: українцям не змога повністю перейняти десятиліттями загартований національний менталітет фінів. Однак їхні правила боротьби з корупцією – корисний інструмент для впровадження вже сьогодні.

  • По-перше, відсутність потягу до розкоші.

Більшість уродженців Фінляндії виховані так, що вважають розкіш розвагою для дегенератів. Ось чому депутати та урядовці (включно з прем'єр-міністром! – прим. ред.) їздять на роботу не власним авто, а переважно громадським транспортом.

  • По-друге, збагачення власної сім'ї коштом інших представників свого народу – це відвертий вияв ненависті до нього.

Тобто, будь-які чиновники, котрих навіть запідозрили в отриманні хабаря чи привласненні майна отримають і законне покарання, і дуже гучний суспільний осуд. А ті, хто так чинить – виродки, чию кар'єру знищать ЗМІ та громадяни у соціальних мережах ще до виборів.

  • По-третє, "розпил" бюджету є справжньою зневагою до старих батьків і намаганням занапастити майбутнє дітей та онуків.

З постанням на мапі Європи та світу незалежної Фінляндської республіки 6 грудня 1917 року і до тепер не було зафіксовано документально подібного злочину. Оскільки кожен фін розуміє, що у разі, якщо він привласнить навіть пенні – відсидить за ґратами та втратить довіру рідних і близьких на роки.

  • По-четверте, злодій – завжди боягуз, якого ще до приїзду правоохоронців можуть навчити дотримуватися законів свідомі громадяни.

Фіни переконані, будь-які злочинці живуть у страху викриття та справедливої ​​відплати. Ось, чому така людина не може бути вільною, а отже ізгоєм, якому закривають двері до соціального ліфта.

  • По-п'яте, кумівство і прилаштування своїх дітей на "хлібні посади" – створює проблеми, відбиваючи бажання у молоді досягати всього власними силами.

Уродженці Фінляндії впевнені, що людина має самотужки вибудовувати кар'єри, послуговуючися тільки порадами, але не послугами чи допомогою інших. Якщо такий громадянин не зміг досягти всього сам, через здобуту освіту і навички,  – то він не гідний представляти народ у всіх ешелонах влади (тобто, дурням не дозволяють керувати державою, бо це тільки зашкодить всьому суспільству – прим. ред.).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Урсула фон дер Ляєн нагадала Володимиру Зеленському про нагальне впровадження антикорупційних реформ. На Банковій тиша.

Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Деякі вчені уми самовито стверджують, що за минулі 300 років тривалість життя людства збільшилася. А з нею подовжився період інфантильності.
30 жовтня, 07:14
Політика
Завдяки наполегливості США, Україна «зміцнила» свою обороноздатність. Від своєї ядерної зброї та стратегічної авіації до коктейлів Молотова.
23 жовтня, 19:21
Історія
Військо I-ї Французької імперії мало свій кодекс честі. На відміну від європейських сусідів там цінували життя, навіть заклятих ворогів.
13 жовтня, 16:21
Опінії
Західні політики, урядовці й інтелектуали вважають, що можна повернути час назад. Людська історія і життєвий досвід доводять, — це помилка.
15 вересня, 18:49
Світ
Тим часом міністр-плагіатор Оксен Лісовий за підтримки депутатів і урядовців насаджує дітям содомію. Служкам олігархів плювати на Україну.
09 серпня, 14:53
Війна
Вимагати від ресурсної федерації московії коїти геноцид спільнота науковців не поспішає. Певно, Луб'янка не дозволяє йти проти лінії партії.
15 липня, 12:35