Одеська облрада виступила проти пропаганди ЛҐБТ

ПОЛІТИКА
18.12.2021, 15:02
Одеська облрада виступила проти пропаганди ЛҐБТ

Депутати обласної ради Одещини звернулися до Міністерства культури з вимогою припинити фінансування збоченського фільму "Мій юний принц".

Про це під час пресконференції заявив представник ініціативної групи обранців Веніамін Унгурян, інформує аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "048.ua".

За словами депутата, вказана кінострічка відверто пропагує одностатеві відносини, ображає морально-етичні погляди та переконання громадян України.

«Варто зазначити, що у фільмі відбувається знущання зі святих символів для всіх християн України. Там абсолютно нахабно та некрасиво за сюжетом нав'язуються поняття одностатевих шлюбів і одностатевих стосунків, які взагалі ніяк не відповідають українському законодавству, українським цінностям, історії та культурі. У той час, коли Україна перебуває на стадії ескалації конфлікту, у той час, коли ми рятуємо тяжко хворих, відбуваються такі глузливі речі за гроші наших платників податків. Це сором», – прокоментував ситуацію Веніамін Унгурян.

Обранець додав, звернення Одеської облради мають серйозно розглянути чиновники Міністерства культури, дати правову оцінку і не дозволити екранізацію скандального фільму, що пропагує ЛҐБТ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями вітчизняний міністр культури Олександр Ткаченко здійснив фіктивну оборудку на 14 мільйонів гривень.

Читайте також:
Книги
Першими на черзі будуть малі твори Іммануїла Канта різних років, до тепер невідомих українськомовному читачу.
24 травня, 19:27
Життя
Про жінок і найдорожче. Порівняльні нотатки про незламних українок і російських самок.
07 травня, 09:08
Політика
Повна відсутність моралі та викривлене світосприйняття стали нормою
21 лютого, 10:25
Полтава
І знову переконуємося, що деяким громадянам України до душі служити Мамоні та гарцювати на кістках замучених жертв нацизму.
31 січня, 13:13
Полтава
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33
Життя
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16